Klubové setkání na Vltavě v květnu 2005

7.4.2005

 

Klub NAMOLO!   Dne 4.5.2005 od 18:00 se uskutečnilo letošní třetí setkání členů Klubu NAMOLO! na Vltavě. I když počasí bylo tentokráte méně příznivé tak se nás sešlo dost. Marta, Ante, Roman, RomanT,Dáda, Mikro, Nex, Ivoš, Lukáš, Petr a moje maličkost. Poprvé jsme pořádně využili klubovnu, kdy nás asi na půl hodiny od vody vyhnala pořádná přeháňka.

 

   Počasí tentokráte nevypadalo příliš slavně. Bylo zataženo a vypadalo to, že každou chvíli bude pršet. Přesto jsme statečně vytáhli svoje lodě a nádobíčko a začali rejdit na Vltavě.

Věrnyj

   Dáda přinesl svůj upravený model školní paroplachetnice Věrného, který už plul hezky a neměl problémy se stabilitou. Nex již tradičně zaměstnal několik z nás opravou svého rychlého člunu Pája. Výměna motoru byla nezbytná, protože jinak by byl Nex odsouzen do role statisty a to ho už nebaví. Než však byla oprava lodě dokončena, začalo pořádně pršet a s loděma jsme museli rychle ke břehu a rychle se schovat do klubovny. Tak jsme v suchu klubovny pěkně poklábosili, Mikro s Ivošem a Nexem dokončili opravu Páji a Lukáš opravil svého Perkinse. Protože tentokráte s Antem přijela i Marta máme díky ní ze setkání spoustu pěkných foteček za což jí děkujeme.

   Po půl hodince jsme se už zase hrnuli k Vltavě. Pršet přestalo a tak jsme znovu začali jezdit. Bavilo nás s loděmi jen tak blbnout a chvilkami jsme se přetlačovali, kličkovali a pod. Lukáš baletil s Perkinsnem a Nex statečně jako první s Pájou objel "ostrůvek" uprostřed Vltavy. Raději hned dvakrát, aby předvedl, že to nebylo dílo náhody. Sice chvilkama poprchávalo, ale to už nás zpět do klubovny nezahnalo.

   Občas se přihnaly větší vlny na kterých jsme pohoupaly naše lodě. Odcházeli jsme když se smrákalo. Už jsme vyndávali lodě na břeh, když jsme zahlédli, že připlová parník. Hurá zpět na vodu - budou vlny ! K našemu velkému zklamání se však parník těsně před námi otočil zpět a bylo po radosti.

 

Fotokomix

přečíst

 

Obrázkové galerie

 

Fotogalerie od Marty

Fotogalerie od Keby

 

Tak za měsíc zase, od 18:00 hodin !

Keba