Setkání v Brně na Splaviskách

21.5.2005

 

Klub NAMOLO!Mimořádně krásné počasí nám přálo na opětovném setkání lodních modelářů v Brně na Splaviskách.  V čem se odlišovalo ježdění je patrné na fotkách, voda doslova vřela pod rychlostí lodiček.  Dvě plachetnice si bohužel  moc nezajezdily, pro slabý vítr.  

   Naopak rychlostní lodičky Jet sprint (Australia) jezdily jako utržené z řetězu a to doslova. Boříkův Portofíno také hodně čeřil vodu a tak jsem se rozhodnul fotit, co nejblíže hladiny. Nakonec se vše zvrhlo, kdo mne nejvíce nahodí vodou a nutno říci, že se jim to podařilo

   Testoval jsem lodičku Brake pro TT s nástavbou (zatím nenastříkaná barvou), ale pro hodně rozčeřenou vodu jsem ji raději vyndal z vody. Jedna lodička se na Splaviskách objevila nová a to červeno bílá se zavěšeným motorem (jméno bohužel nevím), ale zajímavé je, že není ovládaná RC soupravou. Přesto jsem se s majitelem této lodičky dal do řeči a zjistil, že je to stará lodička postavená podle ruského časopisu. Zahrnoval mne informacemi, které jsem si nezapamatoval, protože jich byla taková přehršel.

   Příští setkání organizuje Marek z Kuřimi na Srpku a to 19.6.05 ve 14. hodin.

 

Obrázková galerie

Brno Splaviska

kliknutím na obrázek otevřete galerii

Javor