1

Téma: Papírové modely lodí

Papírové modely lodí na:
store.jsc.pl

Ať žijí dědkové, což takhle špenát by nebyl?

2

Re: Papírové modely lodí

Jako kartonist musím přidat "klasickou" polskou produkci.
(Holt, když má někdo modelaření jako vyučovací předmět ve škole... :-) )

Halinski

GPM

... a spousta dalších firem.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Hm , mno podla mna celkom dobre prepracované modely ma aj Maly Modelarz

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

kartonist napsal:

Jako kartonist (Holt, když má někdo modelaření jako vyučovací předmět ve škole... :-) )

Co studuješ?

Severan

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

vetsinu techto lodi muzete koupit na www.vystrihovanky, cz. (jestli je to povazovano za nedovolenou reklamu, tak sry a smazte to smile )
Jinak Svoboda bejvá na většině papíráckých akcí
jinak musim potvrdit vyse uvedene - lode ma supek Halinski a GPM, pak taky Quest a WAK smile

http://silenthunter.cz/forum/images/logas.gif

Share

Palec nahoru Palec dolu

6 Naposledy upravil: kartonist (25-12-2006 22:09:08)

Severan napsal:
kartonist napsal:

Jako kartonist (Holt, když má někdo modelaření jako vyučovací předmět ve škole... :-) )

Co studuješ?

Severan

Já už dostudoval před pár lety (když nepočítám soustavné rozšiřování znalostí) smile

Myslel jsem tím, že jak je u nás na základce předmět pracovní vyučování, tak v Polsku mají přímo papírové modelaření (Podle kamarádů modelářů odtamtud - sám jsem tam do školy nechodil. smile ).

Radek

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

kartonist napsal:
Severan napsal:
kartonist napsal:

Co studuješ?

Severan

Já už dostudoval před pár lety (když nepočítám soustavné rozšiřování znalostí) smile

Myslel jsem tím, že jak je u nás na základce předmět pracovní vyučování, tak v Polsku mají přímo papírové modelaření (Podle kamarádů modelářů odtamtud - sám jsem tam do školy nechodil. smile ).

Radek

Tak to jo, já myslel že jsi studoval nějaký příbuzný obor, kde se to vyučuje. Tak mě zajímalo co to bylo za školu. Ale teď už rozumím. V Polsku mají docela dobré nápady yikes)

Severan

Share

Palec nahoru Palec dolu