1 Naposledy upravil: rakos (07-01-2021 20:14:07)

Téma: Futaba Navy F-14 a dekodéry Multi Prop a Multi switch + přijimač FP-R118F

Jedná se o starší osvědčenou RC soupravu F-14 Navy, určenou spec. pro ovládání velkých maket lodí. V soupravě jsou i dekodéry Multy Prop (není na obrázku) umožňující jedním kanálem Tx ovládat v modelu osm serv proporcionálně (ovladače na vysilači nahoře vpravo, viz obrázek) a dekodér Multi Switch, umožňující druhým kanálem z Tx ovládat v modelu dva přepinače a čtyry spínače (ovladače rovněž na vysilači nahoře vlevo) Levý křížový ovladač je uzpůsoben na ovládání dvou morů souběžně. Samožřejmě je možno používat jen jeden při jednomotorovém modelu.  V soupravě je samozřejmě i přijimač FP-R118F na frekvenci 40 Mhz. Souprava byla kdysi používána, ale nyní delší dobu bez využití. Baterie ve vysilači jsou vyměněny. Vše plně funkční. Preferuji osobní odběr s předvedením. Cena 4000.-Kč
Foto a další podrobnosti na adrese cermakel@centrum.cz (Obrázky neumim vložit)

Share

Palec nahoru Palec dolu

2 Naposledy upravil: ladous (07-01-2021 23:35:19)

Re: Futaba Navy F-14 a dekodéry Multi Prop a Multi switch + přijimač FP-R118F

http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/605/t/p1erf53sm484f17idvu11c3f19b83.jpg

http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/605/t/p1erf4vauv1upl1eaomr170v1fa66.jpg

Share

Palec nahoru Palec dolu

3 Naposledy upravil: PetrP (08-01-2021 13:56:50)

Zajímavá nabídka. Tahle rádia mě zaujala už dávno a některé jejich vymoženosti na míru multifunkčním lodním modelům se zřejmě v moderních vysílačích nenajdou. Relativně nedávno se na zdejším chatu rozeběhla diskuze na téma vhodného rádia pro lodní modely a já tam právě tyto Futaby zmiňoval, že si mi jejich koncepce líbí. Lákavé by to pro mě bylo, nicméně jsem zdrženlivý. Nikoli kvůli ceně, ale kvůli smysluplnému využití. Jedno starší FM rádio stále mám a pro mé aktuální lodě mi stačí. Do budoucna jsem spíš zauvažoval o pořízení modernějšího vybavení (2,4 GHz). Na nějaké složitější lodní modely (pro ovládání jejichž funkcí by se ta Futaba hodila) sice pomýšlím, ale po pravdě jde spíš o sny, než konkrétní plány. V optimistickém případě to bude záležitost více let dopředu a v pesimistickém na to třeba nikdy nedojde. Pokud bych to rádio nyní koupil, beztak by mi doma leželo bez užitku stejně jako tobě. Třeba se najde někdo, komu poslouží lépe a akutněji. Jinak bych o té Futabě docela rád osobně podiskutoval, třebas jen akademicky. Loni jsme na sebe párkrát narazili při srazu v Modřanech, tak na to letos snad opět dojde a nastane vhodná příležitost k osobnímu setkání.

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Přátelé děkuji za sledování mého prodeje, ale souprava je již prodána.... :-)

Share

Palec nahoru Palec dolu