1

Téma: 2.4 GhZ

Ahoj všichni! Vlastním RC soupravu Spektrum DX6. Zajímalo by mne jestli je možné koupit jakýkoliv příjmač aby se spárovali. Děkuji

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: 2.4 GhZ

Jakýkoliv ne.
Musíš koupit přijímač který umí protokol Spectrum....

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Pokud máš SPEKTRUM DX6 je asi problém - nevím zda nové přijímače s touto DX6 budou spolupracovat. Je už novější vysílač DX6i a úplně nejnovější DX6e. Asi bude nejlepší se poptat v Astře   info@astramodel.cz

Share

Palec nahoru Palec dolu

4 Naposledy upravil: Ivo Michal (04-01-2021 08:47:15)

Po aktualizaci FW vysílače by měl být kompatibilní - viz stránky https://www.astramodel.cz/cz/firmware/spektrum-dx6.html

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Pepa Darvaš napsal:

Ahoj všichni! Vlastním RC soupravu Spektrum DX6. Zajímalo by mne jestli je možné koupit jakýkoliv příjmač aby se spárovali. Děkuji

Používám druhý rok přijímače z Aliexpressu a zatím jsem nepřišel na nějakou nevýhodu. Skutečnost, že za 1 přijímač Spektrum dostanu 4 přijímače, jen si na ně budu muset měsíc počkat mne nemotivuje ke koupi Spektrumáckých.
PS: Mám DX6i

Má pomalu se rozrůstající flotila:
Dokončené: USS Fletcher destroyer (1/144), Schnellboot S-100 (1/35), DGzRS Hermann Marwede (1/72), ACL Honesty (1/100)
Rozestavěné: Smit Houston (1/200), HMCS Snowberry (1/72), Schnellboot S-100 (1/72), HMAS Armidale (1/50), Watergeus (1/40)

Share

Palec nahoru Palec dolu