1

Téma: Třetí středa v měsíci

Počínaje středou 16. 9. 2020 se budou konat také podvečerní srazy lodních modelářů každou třetí středu v měsíci. Pro začátek byla zvolena nádrž Lipiny v Modřanech, o které se více dozvíte zde:
http://www.mo-na-ko.net/php/portal/view … hp?id=4662

S ohledem na své písecké bydliště se těchto srazů účastnit většinou nebudu, proto si pod mým příspěvkem další podrobnosti typu "kdo s čím, od kolika a jestli vůbec" domlouvejte sami.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

2

Re: Třetí středa v měsíci

Ahoj,
takže nyní ve středu 16.9. by se konala historicky první třetí středa v měsíci smile
Místo setkání je Modřanská Rokle (Lipiny v Modřanech) a čas setkání zůstává stejný jako u jiných srazů ve středu: 17:30

Důvod změny termínu je již výše vysvětlen. Třetí středa se dá dobře zapamatovat, navíc zde budeme srazy psát, takže stačí jen číst fórum.
Také prosím organizační věci kolem těchto srazů psát sem do tohoto vlákna, nebudeme tříštit informace a vše bude lépe dohledatelné pod jednoznačně pojmenovaným tématem.

Díky
D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Re: Třetí středa v měsíci

Dnes navečer jsem okukoval stav nádrže. Nejprve jsem při jízdě autem kolem po hlavní koutkem oka zahlédnul, že se tam snad někdo koupe. O něco později zblízka už tam byl klid, ale poměrně velké množství kachen, asi by to chtělo rozehnat. Voda čistá průhledná, ale na hladině docela dost bordelu (listí, tráva). Jak teď moc nefouká, není to u strany, ale rozprostřeno po celé hladině. Ale jezdit se v tom pořád dá, není to tak hrozné.

Chystá se tam zítra vůbec někdo, mám uvažovat, že bych si pospíšil z práce?

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Re: Třetí středa v měsíci

.... jen pospíchej :-) rád bych dorazil s tím Grimem, tak at tam nejsem sám ...

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Re: Třetí středa v měsíci

Já s tím počítám, tentokrát budu i s (snad) plavby schopným PT-Boat. Baterky nabité, vysílač spárovaný...
Budu asi ladit výběr nejvhodnějšího šroubu.

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

Re: Třetí středa v měsíci

Dobrá, uvidím jak to budu dneska stíhat.

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

Re: Třetí středa v měsíci

Tak nakonec to včera dopadlo dobře, lidí se sešlo celkem 5 včetně mé osoby. K tomu několik lodí, nějaké jízdy proběhly přes poněkud ztížené podmínky. K těm mnou reportovaným nečistotám přibylo nemilé překvapení v podobě poklesu hladiny (cca půl metru), což se stalo ze dne na den, ještě v úterý navečer byl plný stav vody. Možná že jedná o podzimní výlov, ten loni proběhl právě nějak na přelomu září a října. Za týden či dva však byla nádrž opět naplněná, tak doufejme, že to i letos bude do příštího srazu OK. Kromě ježdění s loděmi se též hojně diskutovalo a zrovna došlo na témata pro mne zajímavá. Tedy jsem své návštěvy nelitoval a byl spokojený.

První sraz třetí středu v měsíci se tedy vydařil, tak snad se tento počin ujme a podaří se založit novou tradici. Dále by se tedy Prosek s Modřany měly pravidelně střídat (první a třetí středu v měsíci), tak aby si mohl každý vybrat, kam se mu to lépe hodí, případně aby bylo možné stihnout v daném měsíci srazy oba.

Share

Palec nahoru Palec dolu