176

Re: První středa v měsíci

Dík za info, poslal jsem ti soukromou zprávu.

Share

Palec nahoru Palec dolu

177

Ahoj,
jak jistě víte, uvolněná pravidla nám dávají možnost se sejít u vody. A zároveň se blíží první středa v měsíci - květnu.
Bohužel nemám informaci o tom, jak vypadají jezírka na Proseku. Ale risknul bych to.

Pokud se ke mě budete chtít přidat, setkali bychom se 6.5.2020 na Proseku, zhruba kolem 17:30. U spodního jezírka. S lodí nebo jen na pokec.

Takže je to především na Vás, jak se cítíte a zda se chcete přijít.

D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

178

Jakmile jsem se dočetl o tom uvolnění omezení, hned mě to napadlo, tedy jsi mé tušení nezklamal. Jsem klidně pro, pokud to zvládnu včas z práce a podaří se zaparkovat, tak bych se rád zastavil. Ale určitě bez lodí a spíš jen tak krátce na pozdrav. Situace bohužel stále není zcela v normálu a řada omezení stále platí a komplikuje život. Tedy stále nelze fungovat ve zcela normálním režimu.

Na Proseku jsem nebyl dávno (před zimou?), tedy vůbec nevím. V Modřanech je nyní vody dost (plný stav), akorát dost plovoucího bordelu. Ale pokud zafouká, tak to vítr nažene k jedné straně.

Share

Palec nahoru Palec dolu

179

PetrP napsal:

Jakmile jsem se dočetl o tom uvolnění omezení.....

Ano, taky jsem nad tím přemýšlel. Avšak nerad bych kohokoliv tlačil do situace, kdy by mohl být vystaven/ohrožen jen díky tomu, že by cítil potřebu se setkat.
Jinými slovy - pokud budete chtít přijít, rád vás uvidím, avšak nikoho nenutím.

Vodu jsem kontroloval naposled v únoru, to jí bylo málo ale čisté. V posledních dnech nevím.

Share

Palec nahoru Palec dolu

180

To je myslím na osobním úsudku a odpovědnosti. Ty nikoho nenutíš, pouze nabízíš možnost a každý si to musí zvážit sám, zda využije či nikoli.

Share

Palec nahoru Palec dolu

181

Ahoj,
počasí vypadá dobře, kdo tedy bude chtít, tak ve středu v 17:30 budu na Proseku u spodního jezírka.
Zn.: Budu ten v roušce.... big_smile

D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

182

Dnes jsem projížděl kolem Košíku a stav dobrý, lepší než loni v létě. Voda celkem čistá a průhledná. Plavalo tam dost ryb, kachen, také nějaké labutě. Molo v pořádku a čisté.

Share

Palec nahoru Palec dolu

183

Čus virus, neuděláme červnovou středu někde tady na jihu? Modřanská rokle / Vltava nebo tak někde?

Share

Palec nahoru Palec dolu

184

Heleho ztraceného syna.
Ano, další středa by mohla být v jižních krajích...

Share

Palec nahoru Palec dolu

185

Byl bych klidně pro. Nádrž pod Modřanskou roklí je na plném stavu (lávka zatopená), voda čistá průhledná, akorát na hladině něco plovoucího bordelu, ale záleží na místě, směru větru apod., jezdit se v tom určitě dá.

Share

Palec nahoru +2 Palec dolu

186

Na modřanským rybníčku jsem nedávno udělal výkrut s novým motorovým člunem. Mám podezření, že autor návodu to trochu přehnal s motorem, asi ho dám radši do letadla :-)

Share

Palec nahoru Palec dolu

187

Ahoj vespolek,
takže doufám, že jste všichni stále zdraví, protože se kvapem blíží sraz v první středu v měsíci.
Tentokráte bude setkáni na rybníčku v Modřanské rokli.

Proto tedy 3.6.2020 nezapomeňte kolem 17:30 přijít do Modřanské rokle, kde na nedávno zbudovaném jezírku bude setkání. Když přijdete, koukněte jak k hrázi, tak i na plochu o něco dále, uvidíme kde bude volno a kde budeme řádit.

D.

PS: ještě tu upozorním na důležitou věc: v sobotu 6.6.2020 bude setkání modelářů na Lužinách. Přijďte tedy i sem, více informací je zde: http://www.mo-na-ko.net/php/portal/view … ovy-termin

Share

Palec nahoru Palec dolu

188

Jen osvěžuju téma aby nezapadlo...

Share

Palec nahoru +1 Palec dolu

189

přijdu

Optimismus je jen nedostatek informací...aneb zabij bobra, zachráníš strom....

Share

Palec nahoru Palec dolu

190

Ahoj,
díky všem zůčasněným, a pokud budete mít krapet času, přijďte v sobotu 6.6. na Lužiny. Horní rybník, ten nad kterým nejede metro.
Harmonogram je tento:
10:00 h soutěž modelů plachetnic RG-65
13:00 h soutěž modelů plachetnic Footy
15:00 h nesoutěžní sraz

...avšak, když dojdete dříve, vodní plochy je tam dostatek a můžete brázdit vody rybníka klidně od brzkého rána. smile
Samozřejmě platí, že soutěžícím se do dráhy plést nebudeme, že.

D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

191

Ahojte,
takže tu je pomalu Červenec a první středa v měsíci. Vychází to na 1.7.2020
V rámci střídání "Sever proti Jihu" je nyní sraz na Proseku u jezírek, zhruba kolem 17.30.
Vezměte tedy co pluje, nebo jen na pokec a přijďte. smile

Mimochodem, pokud se paralelně sejdou členové "konfederace" v Modřanech, nebojte, žádná válka z toho nebude big_smile

Ještě dodatek - zajímavá varianta by byla někdě uprostřed, nebo i východně. Vodních ploch je tam mnoho, jen tam dostat lidi.

Share

Palec nahoru Palec dolu

192

Hlásím, že se k Rákosovi na modřanském rybníčku přidáme minimálně dva. Já a Ivo. Já asi jen s neplovoucím  rozestavěným modelem. Plánujeme sraz v 17:30.

Share

Palec nahoru Palec dolu

193

Tak to škoda, že se člověk nemůže rozdvojit. Jinak ale jak už to bývá dle zákona schválnosti, po dlouhé době musím zrovna zítra pracovně vycestovat, tak se doufám zvládnu vrátit včas, abych stíhal aspoň sever.

Share

Palec nahoru Palec dolu

194

Na sever se nedostanu urcite, snad mi vyjde jih. Jinak proti nejakemu stredu nic nemam - zkusme neco vymyslet na srpen.

Share

Palec nahoru Palec dolu

195

Svenny napsal:

Na sever se nedostanu urcite, snad mi vyjde jih. Jinak proti nejakemu stredu nic nemam - zkusme neco vymyslet na srpen.

Nějaký středovýchod? smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

196

Že by třeba Košík? Tam tradičně bývaly srazy (noční) právě začátkem srpna...

Share

Palec nahoru Palec dolu

197

Nemyslím si, že by Košík byl ještě reálný. Tam se to nějak zvrtlo.

Share

Palec nahoru Palec dolu

198

Červenec má 31 dní, je vás v Praze aktivních pět a půl, ale srazy budete dělat v jeden čas na různých koncích Prahy? To už se můžete rovnou scházet přes videokonferenci mad

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

199

ladous napsal:

Červenec má 31 dní, je vás v Praze aktivních pět a půl, ale srazy budete dělat v jeden čas na různých koncích Prahy? To už se můžete rovnou scházet přes videokonferenci mad

Tak to ber tak, že v Modřanech to bude neoficiální akce pro ty, kterým se Prosek z jakéhokoliv důvodu nehodí. To se smí ne? smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

200

Pravda je tak někde uprostřed.
Je na jednu stranu fakt, že aktivních lodních je na Prahu opravdu málo. A fragmentovat srazy ne sever-jih v jednom čase není optimální
Na druhou stranu vítám to, že se lidi chtějí scházet a pokud se na jihu ustálí parta co vezme Modřany pod křídla, bude to jen plus. Né vždy mohu dojet, nebo jen dojet na čas, takže tak.

Nejlepší by bylo oslovit další lodní po Praze. Ale jak, že?

Share

Palec nahoru Palec dolu