1

Téma: Bismarck - Amati

Ahoj, nemáte někdo tip kde sehnat plánek k lodi Bismarck ? Stavebnice je již částečně rozestavěná ale nepodařilo se mi najít plánek a vlastně ani nevím zda je kompletní.

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Bismarck - Amati

Ahoj,
to je stavebnice z časopisu nebo v rozsypu od výrobce a nemáš plán k tomu rozsypu? V jakém měřítku? Bismarck je neskutečně profláklý, plánů je mnoho, takže spíše jde o to v jakém stavu a co přesně bys za plány potřeboval.
Zkus se rozepsat.
Měj se
D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Re: Bismarck - Amati

Bismarck od Amati, to je to samé jako Hachette? Přesně toto někdo nedávno nabízel na Modelbazaru https://inzerce.modelbazar.cz/show.php?ftxt=bismarck Zde se ten model z časopisu kdysi též probíral http://www.mo-na-ko.net/php/portal/view … hp?id=3473

Jinak asi nemám co dalšího dodat, podstatné uvedl Dejv. Pokud ti jde o stavební návod k té časopisové stavebnici, tak to asi bude větší oříšek. Zkusil bych pátrat a poptávat po modelářských bazarech (online i kamených). Pokud ti jde o modelářský plánek (výkresy), tak by to naopak takový problém být neměl. Osobně k dispozici nemám, ani hned neporadím konkrétní zdroj, jelikož jsem tuto loď nikdy neměl v úmyslu seriózně stavět. Ale zcela jistě existuje více plánů v různých provedeních.

Ještě mohou jako názorné pomůcky pro stavbu posloužit plastikové a papírové modely. Avšak záleží na jejich přesnosti a propracovanosti.

Share

Palec nahoru Palec dolu