1

Téma: komentáře na úvodní straně

Chtěl jsem přidat komentář ke článku o stavbě Prince Eugen na úvodní straně (nic důležitého), ale nejde tam přihlášení. Musí být jiná registrace? Píše se tam, že registrací získám přístup do diskuzního fóra - ten ale mám. Že by naopak registrací na fóru nevznikl přístup k monaku a komentářům na úvodní straně?

Není tohle důvod, proč je málo komentářů u článků?

2

Re: komentáře na úvodní straně

Je to tak, uživatelský účet na Monaku není univerzální, ale je třeba samostatná registrace jak do DF, tak do vlastního Monaka (kde vychází články). Mám sice na obojím stejné jméno i heslo, ale pokud chci vložit komentář ke článku, musím se na titulní stránce Monaka přihlásit jako čtenář (v levém pruhu). Je tam rovněž odkaz na registraci, tedy si můžeš sám pomoci. Jsou za tím nějaké historické důvody. Kdysi dávno Monako vypadalo jinak (viz. odkaz Monako Old), DF dřív nebylo, anebo v jiné podobě a toto současné bylo otevřeno až později. Přesněji si to již nevybavuji.

Pravda, že u článků komentáře moc nejsou. Otázka zda je to tak jak píšeš, anebo obecný problém (ani DF již řadu let moc intenzivně nežije). Sám přidám komentář k článku jen sporadicky a rovněž se mi stalo, že když vyšel můj článek a s delším odstupem se u něj objevil komentář, tak jsem si jej všiml až náhodou po hodně dlouhé době, anebo mě musel upozornit ladous.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Je to tak, jak píše PetrP. Oba systémy jsou oddělené, a proto musejí být dvě registrace. Jedna tam a jedna tady.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

4

Jasný, díky.