1 Naposledy upravil: TomHlach (06-12-2018 12:55:26)

Téma: Válcování drátu

Zdravím všechny, píši s velikou prosbou. Není tu někdo, kdo má stroj na válcování drátů? Potřeboval bych pásek o šířce 1 mm a tloušťce nejlépe 0,5 mm nebo méně. Potřebuji z něj zhotovit asi 80 sloupků vysokých 1,2 cm na zábradlí, proto je pro mne celkem nepředstavitelné, že bych je měl stříhat z plechu. Děkuji!

Má pomalu se rozrůstající flotila:
Dokončené: USS Fletcher destroyer (1/144), Schnellboot S-100 (1/35), DGzRS Hermann Marwede (1/72)
Přestavba: Neptun (1/100)
Rozestavěné: Smit Houston (1/200), Schnellboot S-100 (1/72), HMAS Armidale (1/50), Watergeus (1/40)

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Válcování drátu

Tome není nic jednoduššího, než si to nechat vyleptat. Pokud budeš mít zájem, pošlu ti odkaz. Chce to jen namalovat v Corelu anebo i DXF jen si oni započítají nějakou částku navíc. A4 mne stála asi 900,-

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

http://www.hauler.cz/cs-cz

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

A Litomyský něco takového v nabídce nemá?

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

@Pepa Darvaš: Ty lepty vypadají dobře, navíc za tu cenu, zkusím tam napsat. Mockrát děkuji!
@SH: Bohužel jsem právě nic moc nenašel. Pan Litomyský tam sice pásky má, ale při tloušťce 0,5 mm šířku asi 5 mm.

Dokončené: USS Fletcher destroyer (1/144), Schnellboot S-100 (1/35), DGzRS Hermann Marwede (1/72)
Rozestavěné: Smit Houston (1/200), Schnellboot S-100 (1/72), HMAS Armidale (1/50), Watergeus (1/40)

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

malé pásky musíš hledat pod hranoly http://www.litomysky.cz/mat/mshr.htm  je tu 0.4x0.8mm  ...

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

@SH: Tak to jsem úplně přehlédl, děkuji!

Share

Palec nahoru Palec dolu

8

SH napsal:

malé pásky musíš hledat pod hranoly http://www.litomysky.cz/mat/mshr.htm  je tu 0.4x0.8mm  ...

Nedoporučoval bych tuto firmu. Není to tak dlouho co jsme zde probírali jeho reakce. myslím, že se dostal do nějakých finančních problémů. Na meily nereaguje a když tak pošle uplně něco jiného, co má momentálně na skladě. Já jsem u něj zakoupil asi před čtyřmi roky lodní šroub 60mm , poslal mi 35 mm a ještě k tomu levý. Když jsem to urgoval, tak, že mi pošle ten dobrý ať mu ho pošlu. Minimálně tři měsíce jsem z něj tahal aspoň zpět tu pětistovku.

Share

Palec nahoru Palec dolu

9

Nechci Pepovi příliš oponovat, Litomyšský je svérázný patron, to ano, avšak vše co jsem si u něj objednal mě dodal bez problémů. Jen ta komunikace s ním je děsně zdlouhavá.

Share

Palec nahoru Palec dolu

10

sice zvlaštní komunikace ale taky my vše poslal co jsem objednal.Pepa

Share

Palec nahoru Palec dolu

11

Taky se musím přidat s názorem, že vždy vše, co jsem si objednal dorazilo. Dokonce když jsem potřeboval poradit s výběrem materiálu, poradil mi.

Share

Palec nahoru Palec dolu