101

Re: První středa v měsíci

Ahoj Petře,
Mám 40-cítku i vysílač-přijmač (jak pro jdnoduché tak i duální směšování), jen krystaly mám v sadě 89.kanál. Pokud svoje krystaly chceš prakticky vyzkoušet v jiném vysílači+příjmači, přehodíme krystaly a můžeš to zkusit. Stačí takto?
Měj se
D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

102

Dík, to by bylo fajn. To bych právě potřeboval, zkusit vysílačové krystaly v jiném rádiu. Co máš za značku? Pokud by se ještě našel někdo s 92k na vysílači, mohly by se spolehlivě prověřil přijímačové krystaly a vyloučit problém u nich.

Share

Palec nahoru Palec dolu

103

Futaba. Vysílací modul originál, příjmací duál origo, singl je výrobce 3-tí strany.

Share

Palec nahoru Palec dolu

104

Aha, tak to Graupner krystal fungovat nebude, ale ten Uni Jeti by třeba mohl, uvidíme. Každopádně to rádio s sebou vem, vyzkoušíme co půjde, třeba něco zjistíme.

Share

Palec nahoru Palec dolu

105

Podle tiskové zprávy je rybník u Modřanské rokle dokončen https://www.prazskyden.cz/novy-rybnik-l … -dokoncen/ Včera večer jsem tam nakouknul (tma tedy bez fotodokumentace) a mohu potvrdit, voda už dosahovala kousek po horní okraj štěrkového posypu, tedy zřejmě konečný stav hladiny.

Share

Palec nahoru Palec dolu

106

To by chtelo oslavit listopadovou Prvni stredou, ne?

Share

Palec nahoru Palec dolu

107

Ahoj všem,
tak se opět blíží první středa v měsíci. Tentokrát vycházi na 7.11.2018. Sešli bychom se opět na Proseku u spodního jezírka kolem 17:30. Toto dobou už začíná být celkem šero, takže pokud máte, klidně vemte osvětlené modely a uspořádádáme Prosecké noční jízdy tongue
Tento rok to mohou být poslední jízdy, záleží na množství vody v jezírkách a samozřejmě počasí. Tak neváhejte přijďtě. Terén ještě obhlédnu a dám sem nějaké foto.

Parkování je kapitola sama o sobě. Minule bylo možné beztrestně a kompletně gratis zaparkovat u Billy, na zbytku parkoviště u nového parkovacího domu (který je stále ještě ve vystavbě), jindy tam je vjezd gratis jen na 90 minut.
Takže jediná jistota je zaparkovat v bočních ulicích a doufat, že tam bude volno.

D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

108

Obávám se, že by bylo třeba aspoň o hodinu dříve. Kolem 18 se šeřilo ještě před změnou času, nyní už bude po 17 tma. Ale jestli máš v plánu právě ty noční jízdy s osvětlením tak to asi může být. Osobně to z práce za světla stíhat nebudu a později nevím. Každopádně bych tentokrát lodě nebral. Spíš se budu snažit dorazit na Lužiny potom v sobotu.

Share

Palec nahoru Palec dolu

109

PetrP napsal:

Obávám se, že by bylo třeba aspoň o hodinu dříve. Kolem 18 se šeřilo ještě před změnou času, nyní už bude po 17 tma. Ale jestli máš v plánu právě ty noční jízdy s osvětlením tak to asi může být. Osobně to z práce za světla stíhat nebudu a později nevím. Každopádně bych tentokrát lodě nebral. Spíš se budu snažit dorazit na Lužiny potom v sobotu.

Hele, řeknu to na rovinu. Jak už jsem naznačil minulý měsíc, zaměstnavatel si na mě vymyslel pracovní cestu do zahraničí.
Takže jsem v takové prekérní situaci - svolávám sraz, ale osobně na něm nebudu moci být, protože budu na cestě do Maďarska (mělo to být UK, ale sešlo z toho).
Jak to tedy udělat? Myslím, že kdokoliv přijde ať s lodí nebo bez jen na kus řeči, bude vítán. Čas jsem měnit nechtěl, protože by lidé nemuseli stíhat termín o hodinu dříve. A ty osvětlené jízdy? To byl jen takový reklamní tahák na potenciální nerozhodnuté zájemce.... smile

Taky se budu snažit dorazit na Lužiny, už bych měl být zpět, tak snad to vyjde.

D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

110

Jasně, tedy prostě volné neorganizované setkání pro ty, kdo to risknou a zkusí dorazit. Osobně tedy tentokrát s největší pravděpodobností nedorazím. Přes zimní měsíce to zřejmě nemá cenu, tedy pokračování na jaře, do druhého ročníku.

Share

Palec nahoru Palec dolu

111

Takže jsem byl okouknout prostředí, voda je, její dost. Jen se v ní už objevuje spadané listí.
http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/151170/t/p1cr9t2t8jn35o9rv4k1om1jru3.jpghttp://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/151170/t/p1cr9t2t8kb13niqfr717tr1ekl4.jpg

Share

Palec nahoru Palec dolu

112

Jestli nebude moc hnusne, tak prijdu a vezmu asi osvetleneho Horneta. Chtel jsem vzit turbokachnu, ale jestli tam nebude Dejv s Cvrckem, tak se bojim :-)

Share

Palec nahoru Palec dolu

113

Tak bohuzel, ted jsem v praci zjistil, ze mam zasekly vypinac na vysilacce a s neovladatelnou lodi tam nepujdu.

Share

Palec nahoru Palec dolu