1

Téma: Kam do kempu?

Vážení. Máte někdo tip na nějaký slušný autokemp na víkend? Nejlépe západně až jihozápadně od Prahy. Rád bych někam vyrazil se ženou a dvěma plachetnicemi. Na Hnačově už je bohužel hrozná voda. Nocleh nepotřebuji stačí nám Berlingo. Předem děkuji za případné tipy. :-) H.

2

Re: Kam do kempu?

Ahoj, a musí to být Z, nebo JZ od Práglu? Celá ta oblast je dost hornatá, na jihu jsou Brdy a Vltavskej kaňon, na západě Křivoklátsko. Rybníků tam zas tolik není. Natož s autokempem. Leda k přehradě na Vltavě...
D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Re: Kam do kempu?

Ahoj. No nemusí. Bydlím v Hořovicích a rád bych si v inkriminovanou dobu ušetřil zážitky z cestování po a kolem Pražákova. :-)

4

Re: Kam do kempu?

Ahoj to seš skoro soused. Za lesem, na Příbramsku, jsou jak rybníky tak kempy. Ale to bys ani nemusel z baráku.
A co sever od Prahy? Kolem Brandejsa jsou kempy a rybníky, respektive staré zatopené pískové lomy...

D.

Share

Palec nahoru Palec dolu

5 Naposledy upravil: Hank (09-08-2018 18:13:31)

Re: Kam do kempu?

Vidím to asi o5 na ten Hnačov. http://atc.hnacov.cz/ Když oželím koupání, tak prostředí je tam příjemné, ceny lidové, točeji tam vynikající 11° Svijany, a plocha na prohánění plachetnic je tam naprosto ideální :-) No a příští sobotu se přijedu podívat na Lužiny :-)

6

Re: Kam do kempu?

Doufam, ze nejsem uplne mimo, tip pro priste: ty Slapy nejsou k zahozeni. Co Nova Zivohost? Autokemp a maj tam i molo do vody, ze ktereho by se pravdepodobne dobre davala lod na vodu lepe....  akorat to bude asi masovka, tak zalezi, co hledas.

Stranky kempu: https://kempzivohost.cz/
Kvalita vody: http://www.khsstc.cz/koupaliste.aspx?id=206&reg=1
Muj "rajon" u tatika v zatoce u prehrady: https://photos.app.goo.gl/cLKG8aBobJ6qpGcc8

Share

Palec nahoru Palec dolu