1

Téma: 3D kresba trupů

Najde se zde někdo ,kdo by byl schopen v Solidworku,nebo v Delfshipu vypálit na CD,DVD krok za krokem jak namalovat lodní trup podle žebrorysek ?Za odměnu.

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: 3D kresba trupů

Pepo, mrkni se na tenhle link http://www.mikac.cz/stahuj.htm je to sice pro letadýlkáře, ale mě se podle toho podařilo nakreslit trup lodě .... step by step návod jak na to ..... za zkoušku nic nedáš smile

.... jestliže to funguje tak se do toho nes... smile

3

No už se s tím mořím od tý doby co jsi to sem dal.Jenže já jsem stašnej blbec na takový věci.On tam napíše klikni sem a ono se ti udělá to a to .no a mě ne .Prostě pořebuju všechno od začátku a po lopatě.Nakreslil jsem sice tu přepážku ,ta druhá se mi už nepodařila,ten oblouk mi vždycky vyjede a když mám smazat ten zbytek smaže se mi i spodní strana.Prostě mi to musí někdo ukázat.

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Pepa Darvaš napsal:

No už se s tím mořím od tý doby co jsi to sem dal.Jenže já jsem stašnej blbec na takový věci.On tam napíše klikni sem a ono se ti udělá to a to .no a mě ne .Prostě pořebuju všechno od začátku a po lopatě.Nakreslil jsem sice tu přepážku ,ta druhá se mi už nepodařila,ten oblouk mi vždycky vyjede a když mám smazat ten zbytek smaže se mi i spodní strana.Prostě mi to musí někdo ukázat.

Ahoj, jestli Tě to potěší, nejsi sám , já jsem na tom stejně.

Ať žijí dědkové, což takhle špenát by nebyl?

5

Ono totiž ten návod je na inú verziu , než čo si sťahujeme. Buď pevné nervy , alebo konzultovať to s tým chlapíkom , čo to tam dal.

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

No, nemám v tuto chvíli kapacitu na vytvoření tutoriálu, ale jinak pkud budeš chtít něco zkonzultovat, tak mi můžeš napsat na ICQ (243 904 398) a můžu ti takto on-line pomoct

7

Já jsem si vytvořil tabulku se souřadnicema jednotlivých bodú žebrorysek, a s její pomocí vytvořil jednotlivé
body žeber v Delftshipu ver. 3.2, pospojoval a vytvořil plochy. Lze to udělat docela nahrubo a potom síť zjemnit. Pokud se žebrorysky kreslí z importovaneho obrázku je potřeba změnit hodnotu x-ové souřadnice.
Taky můžu poradit na ICQ 354-761-300, více času na rady budu mít po vánocích.

Neber život příliš vážně, stejně z něj živý nevyvázneš.

Tomáš

Share

Palec nahoru Palec dolu

8

Jsem rád, že jsem nepsal učebnici SketchUp 6 marně a rád vám pomůžu s počátečními potížemi. Když mi pošlete nějaké podklady, poradím, jak na to.

9

Pokud zájem strvá, tak kreslím v rhinu a export do jiného systému není problém.

Nakreslím defakto cokoliv viz odkaz.

http://www.pidrmanphoto.cz/index.php?op … Itemid=109

Share

Palec nahoru Palec dolu

10

Zájem stále trvá. Večer ti pošlu co bych potřeboval. Díky za zájem

Share

Palec nahoru Palec dolu