26

Re: Hermann Marwede 1:72 (Revell) - prostor pro reakce čtenářů

BigBang napsal:

ad "myslím že už to je všechno": To si člověk myslí vždycky, pak ale skončí s trupem, holou nástavbou a palubou big_smile

no, já u Parata použil jenom stojan a vnitřní výztuhy....

Share

Palec nahoru Palec dolu

27

Dotaz na Toma... jak natíráš/stříkáš ty detaily? Já mám dilema jestli vše slepit a pak pracně maskovat a stříkat... nebo jednotlivé díly nastříkat a pak pracně lepit...

Share

Palec nahoru Palec dolu

28

Tome ,
zajdi do néjbližší korálkárny ....různé šňůry (voskované, polyesterové, klobouková guma ) a plno drátků  a jiných věcí, které by se Ti mohli hodit....  nebo do větší galanterie ..
Ať se Ti daří se stavbou

Share

Palec nahoru Palec dolu

29

SH napsal:

Dotaz na Toma... jak natíráš/stříkáš ty detaily? Já mám dilema jestli vše slepit a pak pracně maskovat a stříkat... nebo jednotlivé díly nastříkat a pak pracně lepit...

Jakmile mohu, snažím se vše maskovat a stříkat zvlášť. Všechny detaily se snažím navíc dělat tak, aby nebyly lepeny "plochou", ale lepím do nich plastový profil a do paluby či nástaveb pak díru (snad jsem to napsal srozumitelně). Natirat se snažím co nejméně a co nejmenší plochy, nicméně třeba u stožáru, kde jsem neměl jak maskovat, jsem černou část natřel.

Nejdůležitějším úkolem přítele je, aby ti byl nablízku, když se mýlíš. Když máš pravdu, jsou po tvém boku téměř všichni.
Na konci poznáš ,jak si měl začít.
Pesimista je optimista, který si vše ještě jednou promyslel.

Share

Palec nahoru Palec dolu

30

Prostě na detailu trn a díra na místě kam příjde.

Pěkná práce wink

Share

Palec nahoru Palec dolu