1

Téma: Čabárna u Kladna - večerní jízdy modelů lodí - Neckyáda 2017

Ahoj,
dostala se ke mě pozvánka na nesoutěžní podvečení a večení jízdy lodí, které mohou být spojeny s pěkným výletem.
Pořadatel setkání je LMK 215 Kladno a kolega Miloslav Modr.

---
    Ahoj lodní modeláři

z Kladna a okolí, tak jako každý rok, i letos pořádáme na Čabárně večerní jízdy modelů lodí.

Naši akci pořádáme jako  doprovodnou akci RELAX NECKYÁDY. Letos se akce koná v sobotu

26. srpna. Slunce zapadá před 20 hodinou, do té doby je možné jezdit i s neosvětlenými loděmi.

Pan  Vladimír Lážnovský nás žádá, aby jsme jezdili s modely lodí již po skončení jízd plavidel

neckyády, tedy asi od 15 - 16 hodin. Budu rád, když   už v této době na akci se svými modely přijedete.

Dobíjení baterií v blízkosti mola je možné. Stánek s občerstvením není letos otevřen, ale v den

konání neckyády bývají stánky  na druhé straně rybníka.

Na veškeré další dotazy rád odpovím.

Míla Modr mob 603 318 524

--
Ještě zajímavé doplňující informace majitele vodího parku a pořadatele Relax Neckyády:
--
Dobrý večer Všem,
jen bych rád doplnil informace od Milana Modra.
Jedná celkově o zábavnou akci, pro děti a dospělé. Pro Vás všechny pány i dámy modeláře, je rybník otevřen po celý den a to jistě zcela zdarma. Prosím Přijďte, vezměte své příbuzné a kamarády, užijte si příjemné odpoledne a jak pevně doufám, i západ slunce bez mráčků. U vstupu jsou pokladní informováni o tom, že kdo nese model, je modelář, nebo bude něco předvádět, mají vstupné zcela zdarma! Každý takový má nárok, vzít si libovolný počet doprovodu a to i dodatečně že vás někdo přijede navštívit  v pozdějších hodinách.

Užijte si zábavu, a příjemné setkání.

V případě jakýchkoliv dotazů, mě prosím neváhejte telefonicky kontaktovat. V opačném případě, zdar u rybníka :-)

jsem s pozdravem a přeji příjemný den

Lážnovský Vladimír
607 530 652
---
Program Neckyády:
http://www.cabarna.cz/images/neckyada2017_web.jpg

David

Share

Palec nahoru Palec dolu