51

Re: zavážecí loď - elektronika

pro poula86,
nepředpokládal jsem, že použiješ k ovládání 2 ks motorů 1 ks jednosměrného regulátoru (bez zpětného chodu ). Tím jsi si zrušil možnost lepšího manvrování při zatáčení ...přibržděním, zastavením 1 motoru a také  nemáš  možnost couvání při případných vzniklých problémech s dopředným  pohybem.
Potřebuješ ještě servo a kormidla.
V této situaci, bych já osobně koupil ještě jeden regulátor Turnigy a řídil zatáčení regulátory. Otáčení je účinější než servo a kormidla.
Jinak. Na níže  uvedené stránce je návod zprovoznění regulátoru, který máš : 

http://www.wwii-rcmodely.mypage.cz/menu … urnigy-30a

To však záleží na tom jak se rozhodneš.

ať se Ti stavba daří

Share

Palec nahoru Palec dolu

52

Diky moc druhy reg. je na ceste,budu to resit formou dva motory a na kazdym motoru reg.otacek....
Moooc diky

Share

Palec nahoru Palec dolu

53

Ahoj, mam další otázku smile

Mám udělaný aku pack pomocí 2x10Ah LiFePo článku. Jako nabíječku používám Imax B6.
Musím vytvářet balanční konektor a nabíjet to přes něj, nebo to lze nabíjet napřímo bez balančního konektoru?

Další věc která by mě docela zajímala - je možné nabíjet baterii přímo v lodi, nebo doporučujete baterie vyndávat?

Share

Palec nahoru Palec dolu

54

Klidně nabíjej v lodi.
Balanční/servisní konektor určitě udělej a instaluj.Neslouží pro nabíjení,na to máš + a - kabel,balanční konektor je jen proto,aby nabíječka viděla,v jaký kondici jsou samotný články a případně si nabíječka ohlídala kapacitu a nabití jednotlivých článků.

Nic neumim a s lodičkama jen blbnu