1

Téma: Paro-Strojní Festival 2017 v Holoubkově

Zdravím,
jmenuji se Michal Haleš a jsem členem Iron Monument Clubu Plzeň, provozujícího parní lokomotivy na západě Čech. Píši vám ohledně námi pořádané akce s názvem Paro-Strojní Festival - viz http://www.parostrojnifestival.cz, která se uskuteční ve městě Holoubkov (okres Rokycany) 13. 5. 2017.

Ve zkratce: Připravujeme veřejnou venkovní výstavu strojů, modelů, veteránů a dalších zajímavých technicky zaměřených atrakcí s doprovodným programem, kam bych tímto chtěl pozvat modeláře ochotné zůčastnit se výstavy se svými modely. Díky spolupráci s partnery a městem je k dispozici velká vodní plocha s dobrým přístupem, vhodná i k provozu lodních modelů, která přímo sousedí s místem konání. Přivítáme jakékoliv vhodné modely a exponáty, at již jako statické pouze k výstavě či jakékoliv plavbyschopné s majitelem ochotným je předvesti v plné krase na vodě.

Vystavovatelům po předchozí domluvě přispějeme na dopravu a rovněž zajištujeme stravu přímo na akci, takže pokud by jste měli zájem se zúčastnit, případně měli dotaz, kontaktujte mne prosím na tuto emailovou adresu Majha@email.cz, či telefonicky 773 184 465.  Bližší informace, program a seznam přislíbených exponatů najdete rovněž ve výše uvedeném odkaze.

Přeji hezký večer a doufám, že se na akci potkáme.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

2

Re: Paro-Strojní Festival 2017 v Holoubkově

Máme zajem nejen o modely parní, ale i jakékoliv, např. neprovozní a rovněž s el. pohonem.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous