1

Téma: LEADER - fotky, obrázky

Dobrý den,

nenarazili jste, či nemáte, fotky a obrázky lodi LEADER. Jediné, co se mi podařilo najít, je odkaz na starý polský MODELARZ 5/1959, kde je loď na titulní straně  , ale na obálce o ní není žádná zmínka.

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: LEADER - fotky, obrázky

Uvnitř by měl být plán (+ možná nějaký popis), ale více bych si od toho nesliboval. Inu rok 1959...
Na MoNaKu lze dohledat několik fotek modelů, které jsem na různých akcích nafotil:
http://www.mo-na-ko.net/php/portal/_Clanky2011/Ledenice2011/01.jpg

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

3

a chceš fotky skutečného Leadera anebo toho co postavíš z tebou zmíněných plánů? smile

Ty dvě lodě mají společné jméno a rozdílný trup, počet šroubů,... atd.

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

SH napsal:

a chceš fotky skutečného Leadera anebo toho co postavíš z tebou zmíněných plánů? smile

Ty dvě lodě mají společné jméno a rozdílný trup, počet šroubů,... atd.

Skutečného.

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

těch moc není. Jedna černobílá z polského Modelarze, a pár fotek z dálky na Leadera na suchu v Heraklionu na Krétě. Ale ty musím pohledat...

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

pro Cassiopeuse
www.nationalhistoricships.org.uk/register/2298/leader
yachtsell.co.uk/listing/pilot-boat-leader.htm

Moc Ti to nepomůže. Fotky prakticky néjsou. Snad Ti ještě něco vyškrábe SH jak psal.

Ať Tvoje lodě plují

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

druhá adresa uteklo mi  ...l..
www.yachtsell.co.uk/listing/pilot-boat-leader.html

Ať Tvoje lodě plují

Share

Palec nahoru Palec dolu

8

Zdravím nechci zakládat nove tema. Stavím model LEADER z modeláře a chtěl bych ho osadit muže mě někdo poradit co do něj dát za motor, hřídel, lodní šroub,regulátor, baterky servo mám.Dík za každou radu

Share

Palec nahoru Palec dolu