1

Téma: Lodě a rybáři

Ahoj ve spolek, jen jako dotaz do diskuze - jak moc rc lodě plaší ryby rybářům? smile Měli jste už někdy někdo s tímto co dočinění?
Mě osobně se ještě nic takového nestalo, avšak nedávno jsem se přestěhoval a než poznám terén a lidi, zeptám se i na Vaše zkušenosti... Jen pro jistotu.
Dík David

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Lodě a rybáři

:-)))))))))))))))))

Chceš to z pohledu:
a) rybáře
b) rozumného rybáře (prý i takoví se vyskytují...)
c) modeláře ?

Odpověď je
a) plaší neskutečně přes celý rybník i den dopředu než je model položen na vodu....
b) neruší, často modely zvednou ryby ze dna kde leží takže začnou žrát a možná i zaberou...
c) modely jsou rybám naprosto volné.... kolikrát ryba drcla do modelu i motorového, a když projíždíš hejnem, často ryba uhne až těsně před srážkou...

Spíš se ptej, s kterým typem rybáře se u vody nejpravděpodobněji setkáš...

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

K testování chování rybářů doporučuji Nepomucký rybník v Praze-Stodůlkách pod tubusem metra v okamžiku, kdy je břeh kolem dokola poset rybáři. A nejlépe si tam hodit ještě nějakou bójku, to je úspěch zaručen big_smile.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

4

neměl jsem problém nikdy...... spíše se (A CELKEM OBVYKLE) po malé chvíli ticha některý rybář přišourá a ptá se na možnosti postavit zakrmovačku se stejným ovládáním následuje  debata o cenách  vysílačů a potřebných serepetiček v modelářském  sektoru a neskutečné nadávání na   prodejce zakrmovaček průmyslově distribuovaných právě na základě cen modelářského vybavení ...... a pokud je  rybář dosti rozezlen na  prodejce občas může i lodku chtít postavit.

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

doporučuji tedy mít ssebou malý transparent či ceduli s nabídkou ve stylu ,,postavím zakrmovačku za 1/3 ceny  profi výrobku k doptání  zde,,........

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

No, to je právě to, na jakýho rybáře narazím. Většina co znám vždy rádi koukli co kde a jak. Ale nikdy mne nenapadlo se zeptat jestli je to ruší, natož co na to ryby smile Bral jsem to tak nějak jako samozřejmost.
Avšak na místě, které neznám se nechci hned jak dojdu k vodě dostat do nějakých problémů a dnes kdy hodně ploch je něčí (včetně těch vodních), tak to taky není úplně od věci vědět.

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

Jezdili jsme s dětmi na rybníku, na druhé straně chytali rybáři. Jeden druhému jsme nevadili, jenže napřesrok se rybáři přestěhovali na náš flek, prý tam ryby berou. Jasně jezdili jsme s Fsrerkami, ty čeří vodu, proto se přestěhovali. Jinak ty ryby ani nevědí, že nahoře něco jezdí.

Share

Palec nahoru Palec dolu