1

Téma: SYLT - hlídková loď - prostor pro reakce čtenářů

Zde se můžete ptát na vše, co vás zajímá v tématu SYLT - hlídková loď Německé pobřežní stráže.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

2

Re: SYLT - hlídková loď - prostor pro reakce čtenářů

Krásná loď těším se na fotky ze stavby

Má pomalu se rozrůstající flotila:
Dokončené: USS Fletcher destroyer (1/144), Schnellboot S-100 (1/35), DGzRS Hermann Marwede (1/72), ACL Honesty (1/100)
Rozestavěné: Smit Houston (1/200), HMCS Snowberry (1/72), Schnellboot S-100 (1/72), HMAS Armidale (1/50), Watergeus (1/40)

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Ahoj pekná stavba ale mám otázku  ako budeš mať zabezpečené chladenie motorov?

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Na střídavé motory s oběžkou chlazení nepoužívám a podle předešlých zkušeností s oběžkama vím, že se hřejí minimálně narozdíl od zaplášťovaných. Navíc při napětí 7,4 V skoro vůbec.

5

Bude se jednat o maketu? smile

Dokončené: USS Fletcher destroyer (1/144), Schnellboot S-100 (1/35), DGzRS Hermann Marwede (1/72), ACL Honesty (1/100)
Rozestavěné: Smit Houston (1/200), HMCS Snowberry (1/72), Schnellboot S-100 (1/72), HMAS Armidale (1/50), Watergeus (1/40)

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

Ani náhodně se nejedná o maketu, takové podklady na tuto loď ani nelze sehnat, Jelikož to není zrovna stará loď tak si Němci chrání veškeré focení z blízka. Foto , které jsem na netu sehnal a nepřesné plány firmy ROBBE nedovolují udělat maketu. A navíc já sám nejsem maketář a lodě dělám pouze jako funkční modely a jen pro svoji zábavu.

7

Pekne postupuješ v stavbe , nech sa ti darí aj naďalej

Share

Palec nahoru Palec dolu

8

Prostě krása .. co jiného dodat když je někdo tak šikovnej

Zachovejte paniku :-)

9

Keď vidím, ako ti to pekne ide, dostal som chuť opäť modelárčiť. :-)

PeterP

Share

Palec nahoru Palec dolu

10

PeterP napsal:

No myslím si, že by jsi tento koníček neměl věšet na hřebík. Já jsem kdysi dělal makety upoutaných letadel a po 15 letech přestávky s modelařením jsem se zase k tomu vrátil. Né vše mi jde jak bych si představoval ale snažím se abych nešel za dobou. Tak s tím něco dělej.

11

moc pěkná stavba. ale prosím tě, kdys to začal stavět??? to je pro mě postup za dva roky minimálně...

carrot

Share

Palec nahoru Palec dolu

12

PeterP napsal:

čo ti v tom bráni?  vitaj do rodiny  :-)

Share

Palec nahoru Palec dolu

13

Teraz to vyzerá, že som modely povesil na kliniec ... :-)
Celkom tak to nie je, ale na moje rozrobené "makety"  skutočne už akosi pridlho padá prach. :-/

Takéto vydarené stavby, ako tu ukazuje  Inkoust su však silnou inšpiráciou.

PeterP

Share

Palec nahoru Palec dolu

14

Tak jsem se po prohlédnutí foto  znova inspiroval, vyndat  z krabice mojí stavbu Puerta a dám se do něj klobouk dolu ale tak čistou práci jsem jíž dlouho neviděl, dík za inspiraci.Hlavně v použití stavebního materialu , jen ty ruce budu muset lépe použít.

Share

Palec nahoru Palec dolu

15

carrot napsal:

moc pěkná stavba. ale prosím tě, kdys to začal stavět??? to je pro mě postup za dva roky minimálně...

carrot

Zdravím tě, prosím tě stavbu jsem začal v lednu letošního roku. Bohužel jsem se rozhoupal s příspěvky až teď jen proto, že mě přesvědčil kamarád abych to mimo svých stránek dal i DF MONAKA. Není to na chlubení ale jen ukázka, že se musí chtít a nesmí se při špatném počasí zahálet.

16

MAHO napsal:

Tak jsem se po prohlédnutí foto  znova inspiroval, vyndat  z krabice mojí stavbu Puerta a dám se do něj klobouk dolu ale tak čistou práci jsem jíž dlouho neviděl, dík za inspiraci.Hlavně v použití stavebního materialu , jen ty ruce budu muset lépe použít.

No konečně další co maká, někdy mě to připadá, že se všichni flákají, ale je to jen domněnka. Je třeba aby se rozhoupali jako já a začali své příspěvky zveřejňovat zde na fóru. A ty makej pomalu taky jsem se to dost dlouho učil a dokonale nedělám.

17

Děkuji za odkaz na samolepky ...k stavbě nemám co dodat, držím palce a těším se na další postupy a fotky! Neděláš radost jen sobě........:-)

Optimismus je jen nedostatek informací...aneb zabij bobra, zachráníš strom....

Share

Palec nahoru Palec dolu

18

Teda pokud toto není maketa, tak nevím big_smile Opravdu skvělá práce!

Share

Palec nahoru Palec dolu