26

Re: motory

petr hájek napsal:
Snek napsal:
MB/RomanT napsal:

do krajního jsi měl udělat M :-)

Myslel jsem že šipky, barvičky a informace že motor nebude v ose lodi jsou dostatečné, přístě se polečim wink

barvičky  jsou matoucí osobně bych barvou stejnou označil  hřídele a né motor a jednu hřídel...... nemluvě otom že takovýto nákres evokuje   právě to že motor je  to červené....... s šipkou jiným směrem, jen poněkud nešikovně  umístěný co do kluzné a ozubené strany řemene.......

Uff, Uff, Uff ufone

- barva je at si vsimens otaceni
- v popisu je info ze motor je mimo osu
- je to pouze myslenka ne reseni
- netusim co je kluzna strana u symetrickeho oboustraneho remenu

a uprimne se priste vyseru abych tady cokoliv psal.

Snek

Modelařím pro radost, ne pro specializaci na danou kategorii modelů.
Turnigy er9x + Assan + Dickie Tug + Springer

Share

Palec nahoru +2 Palec dolu

27

Ale no no  Sneku, mně se Tvůj návrh líbí a použiji jej, tak nač ta ostrá slova. Máme vánoční náladu, bude víc času na Hobby, už se těším, že celé vánoce prosedím v  dílně u modelů. A kdyby náhodou ženský otravovaly, že něco potřebují , zamknu se.

Share

Palec nahoru Palec dolu

28

Ještě jsem chtěl dodat, že ten model řeším pro zákazníka a to, že nedávám postup na nákladním Soldeku  neznamená, že nepokračuji. Jen je méně času na své.

Share

Palec nahoru Palec dolu

29

Nakonec je všechno jinak. Nechtěl jsem zaměstnat  místní diskutující, ale uznal jsem, že než vymýšlet, raději jsem dal dva motory.http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/70/t/p18clp4a1ef661m8r1kf1so716nl3.jpg

Share

Palec nahoru −1 Palec dolu

30

Dobré a jednoduché řešení smile Místa tam máš více než dost. Já bych ještě položil tu baterii pokud by se vlezla "na placato", přeci jen těžiště ....

Modelařím pro radost, ne pro specializaci na danou kategorii modelů.
Turnigy er9x + Assan + Dickie Tug + Springer

Share

Palec nahoru Palec dolu

31

Nebude tam, jen jsem zkoušel výtlak. Dám tam malou  4.5 AH.

Share

Palec nahoru Palec dolu