1

Téma: Corona RP8D1

Ahoj chcem sa optytat je snyteza vhodna aj pre ponorky?Nebude tam problem s vypadkom signalu?

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Corona RP8D1

obecně by neměl být problém... Reálně to bude záležet od citlivosti vstupního dílu, inteligenci programátora dekodéru a syntézy atd.  A na to je jediná odpověď - vyzkoušet sám,  anebo pokud už zde má někdo zkušenost s tímto konkrétním typem Rx, tak info od něj.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

tuším , že Michal Černý (tady  jako Mičer)  má v ponorkách syntézu, pokud je to na 40MHz problém nebude spíše samé výhody pokud bude i ve vysílači syntézový modul......
Já osobně Coronu máma provozuju ji  s opticem a bez problémů (teda nepočítám-li  reklamaci na přijímač kdy jsem ho koupil a v krabičce  byl přijímač a jakýsi mikro-brouk se na mě vysypal zcela nepřipájen, ale prodejce ihned nahradil funkčním-a to ihned bylo opravdu ihned , po telefonátu jsem přijímač druhý den odeslal zpět, ale už ten den mi přišel jiný a funkční....... příkladné vyřízení reklamace....).

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Ja osobne som začal tento typ príjmača používať a môžem ho doporučiť.Je vhodný do ponoriek.Používam ho už viac,ako dve sezony bez problémov.
Predseda

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Dakujem za rady.Prijimac je uz na ceste uz len dufat,ze pride vporiadku.

Share

Palec nahoru Palec dolu