1

Téma: Sklotkanina ako vrchna vrstva

Ahojte, nasiel som toto forum, kde je plno odbornikov na laminatovanie a ja by som potreboval poradit. Mam jedno auto, ktoremu je nutne urobit lak, hladal som rozne alternativy a napadol ma carbon, avsak ked som si zistil cenu, hned som od toho upustil. potom ma napadla obycajna sklotkanina, ktora ma tiez nejaku strukturu.

takze taky napad, nedala by sa pouzit sklotkanina na karosarske diely s tym, ze zivica, ktorou sa tkanina napusta by sa zafarbila do pozadovenej farby a vznikol by spravny odtien a zaujimavy efekt vramci tej struktury tkaniny? ako by sa to spravalo? odolnost voci kamienkom, poskrabaniu, slnku...?

vdaka za kazdy nazor

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Sklotkanina ako vrchna vrstva

práce příšerná, výsledek rozpačitý a odolnost bídná....

Proč lyžovat na sněhu když na písku to jde taky...

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

řekl bych že imitace karbonu folií vyjde i o dost levněji.

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

vdaka za odpovede. viem, ze to nie je typicke riesenie, ale myslel som, ze by to mohlo fungovat.
o carbon mi nejak moc nejde, potrebujem auto v modrej farbe.

tato varianta ma napadla aj vzhladom na to, ze mam pripravene laminatove predne blatniky, ktore budem potrebovat opravit a pri tej moznosti ma napadlo to tak skusit ako vrchnu vrstvu

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Ahoj.
to co tu píšeš se dá bez problému udělat, používá se buď carbon, nebo jiné barevné tkaniny, ty barevné tkaniny jsou mnohem levnější. Já se tímto totiž přímo zabývám, můžeš se podívat na web nebo facebook, tam toho je mnohem více.

odolnost proti kamínkům bez problému, jen se musí vše pořádně nalakovat.

6

Ahoj, super, mas nejaky odkaz na tie lacnejsie tkaniny, nech si to pozriem, ako to vyzera? najlepsie rovno na nejakych dieloch? pripadne nejake tvoje skusenosti a vedel by si nacenit taku aplikaciu?

Share

Palec nahoru Palec dolu