51

Re: Nový modelářský časopis - Lodní modelář

Skvělé, tak nějak jsem si to představoval. smile

Ještě tak kdyby u každého časopisu byly kontaktní údaje: jeho web. stránky, předplatné, dostupnost v ČR, ...
- všechno se dá najít na webu, ale proč hledat pořád dokola a nemít to v kopě smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

52

u českých to asi není třeba ale u zahraničních by se mi to líbilo.

53

Zdravím všechny,
sháním časopis Lodní modelář. Neprodal by mi někdo vše co vyšlo? nebo CDčko? Nebo alespoň sken?
Pustil jsem se do lodního modelářství se svým synem, ale jsme začátečníci. Časopis prý rychle skončil, ale mám první číslo, kde je dokonale polopaticky vysvětleno lodní osvětlení a to mě docela nadchlo. Jestli jsou takhle v dalších číslech vysvětleny  i další modelářské "bonbónky", tak bych o ně měl velký zájem.
Moc díky předem za ochotu.

Share

Palec nahoru Palec dolu

54

v podstatě vše, co bylo v Lodním modeláři, lze nalézt zde na MoNaKu v článcích...  A co není tak se zeptat smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

55

ideální by bylo , obrátit se na kolegu nejblíž a vše probírat nad samotným  modelem , ale klidně si umím představit  vedení po např.,,skype,,.
Jinak kolega SH má pravdu , je tu toho možná víc , než vtom časopise .Osobně jsem i těch pár čísel co vyšlo někam založil a nikdy je nevytáhl což se u jiných modelářských periodik říci nedá.
P.S. můj skype je ,,ugojesita,,........

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

56

Petr C napsal:

Zdravím všechny,
sháním časopis Lodní modelář. Neprodal by mi někdo vše co vyšlo? nebo CDčko? Nebo alespoň sken?

Veškerá vyšlá čísla jsem v rychlosti naskenoval tak, aby samotné časopisy nedoznaly újmy - je to spíše jen k nahlédnutí:
Lodní modelář 1/2006
Lodní modelář 2/2006
Lodní modelář 3/2006
Lodní modelář 4/2006
Lodní modelář 5/2006
Lodní modelář 6/2006

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous