1

Téma: Bamse Tug

Zdravím, nenašel jste někdy někdo pár fotek podvodní části lodi Bamse Tug? Zvažuji její stavbu pro TT, moc se mi líbí. Fotek nadvodní části je k dispozici dost, dokonce je k dispozici i relativně pěkný dvoupohledový náčrtek ze kterého se dá vycházet. Ale pro lepší tvarování spodku by se mi opravdu hodily fotky ze suchého doku, které ovšem neumím najít... sad

Haituit, mereu, viata mea ca un trofeu,
Haituit, tarziu, nu conteaza mort sau viu

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Bamse Tug

Ještě doplním: Myslím tedy tuto loď - http://www.bube.no/images/Marketing/Fle … g_spec.pdf

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Nevím jak ostatním ,ale mě se tam toho moc neukazuje...
Zdenek

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Dobrý den, zkuste napsat na tu firmu co tuto lod vlastní pokud by vám nedali kontakt na firmu co loď stavěla. Takto hledám fotky když potřebuji smile S pozdravem Tomáš Hlach

Má pomalu se rozrůstající flotila:
Dokončené: USS Fletcher destroyer (1/144), Schnellboot S-100 (1/35), DGzRS Hermann Marwede (1/72), ACL Honesty (1/100)
Rozestavěné: Smit Houston (1/200), HMCS Snowberry (1/72), Schnellboot S-100 (1/72), HMAS Armidale (1/50), Watergeus (1/40)

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Díky, holt to tak budu muset udělat.

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

Zdeněk Bílek: Odkaz odkazuje na PDF soubor, zkusím jiný odkaz: http://www.marinetraffic.com/ais/cz/shi … =220239000

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

Díky, tentokrát to funguje skvěle. To PDF mi nějak nešlo načíst nebo co.
Možná by stálo za to zjistit typ té lodi (jako např: DAMEN ASD 3111), pak by se možná snáze něco našlo.
Držím palce při pátrání, je to pěkná lodička.
Zdenek

P.S. To prosím nebrat jako rýpání: nad jménem opravdu nemám háček, nejde o nick.

Share

Palec nahoru Palec dolu