26

Re: Remorkér Bilbao

Takže Ty máš nastavený mód 2, Forward/Rreverse with brake, takže reverz sa spustí až na druhý prechod páky do mínusu.. Nevadí to pri TT ?
rock crawler je tretí mód, a v ňom sa rozbehne spätný chod hneď, pri akomkoľvek prechode páky plynu do mínusu. Tam mám ten problém - ale ak nastavím to čo Ty, tam je to v poriadku.
http://www.hobbywing.com/english/Articl … icleID=411
Inak ak by mi bolo málo výkonu, zmením na  12V - tak ako som aj pôvodne chcel.

Bilbao mám s Kortovkou aj oceľovým kýlom od výrobcu, no, a ten oceľový kýl bol zjavne na menší rozmer kortovky, tak cca na 50mm - ten čo mám má 60mm vnútorný, a zvonka takmer 70mm. Aby mi vošla  kortovka , musel som ku kýlu doplniť  asi 1cm, a hormú časť nad hriadeľou som ani nepoužil.
Aj tak, keďže som pôvodne nerátal s otáčaním kortovky, mám tam málo miesta.. s tým sa teraz trápim.
Aký priemer šroubu máte na Bilbao Vy?

Share

Palec nahoru Palec dolu

27

Re: Remorkér Bilbao

ja mam 3.mod(forward a revers)Paka sa mi automaticky vracia do neutralu(pruziny)a potom len postupne zvysujem otacky pri reverznom chode.
S tymto som mal problem na kamaratovej RC suprave.Pruziny pre neutralnu polohu mal vyhodene a bolo sa dost umenie trafit na neutral.Takze bud sile dopredu,alebo ho "seklo"a hned cuval.
Mozno to nechapem spravne.Mozme to poriesit ked sa stretneme.Inak hodnoty v tej tabulke mam dost poprehadzovane.(ziaden predvoleny rezim)tak ako mi to pasovalo pre mou lod.

Share

Palec nahoru Palec dolu