26

Re: Regulace účasti v mnoha týmech

to co se tu resi je problem v podstate jen braniku. je to jednodenni soutez ktera ma tradici a fyzicky tam "nejde" postavit vic trati . proti nejakemu navyseni startovneho za start ve vice tymech nejsem, proti ostatnim omezenim ano. to ze si nekdo projede trat vickrat je proste fakt se kterym se neda nic udelat a vubec mi to nevadi, proste to musim zajet lepe. rozhodne jsem proti nejakym kvalifikacim, predstava ze nekdo pojede x stovek kilometru aby se zucastnil kvalifikace a dva dny se pak jen dival se mi docela prici. startovni listina se dela podle fekvenci, jinak to proste nejde.

proste se nebude resit ja potrebuju dobit baterky, lod si mas pripravit tak aby se to zvladlo, fogli, pokud chcete jet ve trech tymech, nechal bych to na vas, to neni vas problem, to je problem poradatelu, takze nas ;-) pro pristi rok budeme muset trat vymyslet tak, aby se tam dalo nejak mijet, alespon to bude vic pripominat pristav.

holt musime branik organizacne zvladnout i kdyz to bude narez. mame tam nastesti rezervy, jedna z nich je treba v tom ze nezacneme ve 12 ale treba v 10, 9 ... (((

kazdy dobry skutek musi byt po zasluze potrestan

Share

Palec nahoru Palec dolu

27

nex napsal:

holt musime branik organizacne zvladnout i kdyz to bude narez. mame tam nastesti rezervy, jedna z nich je treba v tom ze nezacneme ve 12 ale treba v 10, 9 ... (((

neblázni, do 9 ráno ty vlaky z Břeclavy nedojedou a hlavně tobě v tu dobu nepomůže ani red bull big_smile

http://unios.cmkos.cz/pics/smile.gif
NeJaToD team

Share

Palec nahoru Palec dolu

28

ivvo napsal:
nex napsal:

neblázni, do 9 ráno ty vlaky z Břeclavy nedojedou a hlavně tobě v tu dobu nepomůže ani red bull big_smile

no kdyz zase nebude slechta nenazrana a nebude si muset uzit cestu pres breclav jen protoze to maji za stejne penize, tak me vzbudi daleko driv. navic do mostu jsem musel taky vstavat v nekrestanskej cas, takze zadna zmena

kazdy dobry skutek musi byt po zasluze potrestan

Share

Palec nahoru Palec dolu

29

nex napsal:

navic do mostu jsem musel taky vstavat v nekrestanskej cas, takze zadna zmena

A navíc cestou trpěl jako pes z mého mlčení... Včera mě vezl prozměnu Karel Egrt a jeli jsme přes Beroun ;-).

Jinak jsem tušil, že založením tohoto vlákna vyvolám vášnivé reakce, takže účel splněn. Už padly asi všechny názory a další debata až do jara nemá valný smysl, nemyslíte?

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

30

ladous napsal:

Jinak jsem tušil, že založením tohoto vlákna vyvolám vášnivé reakce, takže účel splněn. Už padly asi všechny názory a další debata až do jara nemá valný smysl, nemyslíte?

Myslím, že debata má smysl vždy, určitě bude plodnější po Bráníku, kdy budeme vědět jak dopadl (organizačně, ne výsledkově). Navíc pravidla pro rok 2010 se musí vyhlásit cca měsíc dva po Bráníku. Na jaře bude už pozdě na diskuse pokud se pojede opět v Mostě...

http://unios.cmkos.cz/pics/smile.gif
NeJaToD team

Share

Palec nahoru Palec dolu