1

Téma: Pravidla kategorie Lodě - stavba modelu

1) Příspěvky, které nebudou striktně dodržovat pravidla této kategorie budou mazány.
2) Témata v této kategorii popisují jen a pouze stavbu konkrétních lodních modelů.
3) Téma moderuje jeho vlastník tématu a administrátoři tohoto fóra.
4) O založení nového tématu popisující stavbu svého modelu, může administrátory fóra požádat každý registrovaný čtenář fóra.
5) Administrátoři si vyhrazují právo téma kdykoliv zrušit a nebo jeho založení odmítnout.
6) Příspěvky, které se nebudou týkat stavby modelu pro který bylo téma založeno, budou mazány, včet příspěvků "díky - to jsem potřeboval vědět!" a pod. Majitel tématu by měl striktně popisovat stavbu, ostatní čtenáři mohou psát dotazy. Příspěvky od čtenářů typu: "já používám XYZ protože se mi to zdá lepší" opět budou mazány! Bude vaší chybou pokud takovou reakci spojíte s nějakým vaším dotazem. Nevhodnost příspěvku je prioritní pro jeho smazání. Chcete-li zveřejnit vlastní postupy založte si jiné téma v jiné vhodné rubrice a nebo popisujte stavbu vlastního modelu.

Keba - webmaster
http://www.tugtowing.cz

2

Re: Pravidla kategorie Lodě - stavba modelu

Doplněk:
7) Vlastník tématu NESMÍ klást dotazy směrem k čtenářům! Takové příspěvky budou mazány ikdyž budou obsahovat odpověď na nějaký dotaz. Bude chybou majitele tématu pokud odpověď spojí s nějakým svým dotazem. Nevhodnost příspěvku je prioritní pro jeho smazání.

Keba - webmaster
http://www.tugtowing.cz

3

Re: Pravidla kategorie Lodě - stavba modelu

Doplněk č. 2:
Reakce čtenářů se počínaje dnem 25. 7. 2010 řeší výhradně v paralelních tématech, která jsou za tímto účelem zakládána. Poznáte je podle dodatku ve znění "- prostor pro reakce čtenářů".

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous