1

Téma: Tatra 813

chtěl bych si postavit co nejvěrnější model Tatry 813 na dálkové ovládaní. Nemohl bi mi někdo poradit jaký bude potřeba materiál, nářadí, lepidla atd. Byl by to můj první model auta ale mám za sebou par povedených modelů lodí. Dík všem co mi poradí!!! 8)

Share

2

Re: Tatra 813

netrafil si forum.Tu rozoberame lode.Ale ohladom rady.Chod sa pozriet na www.rc-trial.com.  Tam sa zaoberaju stavbou Nakladiakov a veci s nimi spojene.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Tatra je 813 je sice pěkné auto, ale bohužel neplave. Běž raděj někam jinam. Třeba na DF "MOJEHOBBY" tam jsou autíčkáři. A určitě poradí.
Sem můžeš pověsit fotky těch lodí, určitě se rádi podíváme. Nebo s nimi přijeď na Lužiny (Praha) Splaviska (Brno) anebo na některou soutěž.
Ivan

Ivan

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Tatra je 813 je sice pěkné auto, ale bohužel neplave. Běž raděj někam jinam. Třeba na DF "MOJEHOBBY" tam jsou autíčkáři. A určitě poradí.
Sem můžeš pověsit fotky těch lodí, určitě se rádi podíváme. Nebo s nimi přijeď na Lužiny (Praha) Splaviska (Brno) anebo na některou soutěž.
Ivan

Ivane,tentokrát jsi mimo mísu, toto fórum se jmenuje Skutečná auta a voj.technika :!:
Aleš

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Ivan

Ivane,tentokrát jsi mimo mísu, toto fórum se jmenuje Skutečná auta a voj.technika :!:
Aleš

Když to Ivan psal, tak mimo mísu rozhodně nebyl, protože jsem tyto příspěvky se přesouval z lodí - stavba modelu  wink  Keba

Keba - webmaster
http://www.tugtowing.cz

6

Ivan

Aleš

Když to Ivan psal, tak mimo mísu rozhodně nebyl, protože jsem tyto příspěvky se přesouval z lodí - stavba modelu  wink  Keba

Tak to jsem nevěděl  :oops: 
Aleš

Share

Palec nahoru Palec dolu