1

Téma: Jachta Thunder

Dobrý den.
Vážení, sháním pro svého starého přítele plánek lodi. Pokusím se stručně vysvětlit. Jedná se o pana Karla Fabiána z Litvínova, který přes to, že se blíží k osmdesátce, vrátil se ke svému koníčku ze šedesátých let minulého století, kdy byl např. v roce 1967 mistrem republiky a v pozdějších letech i reprezentoval tehdejší ČSSR na mezinárodním poli. Dostala se mu do ruky rozestavěná loď, jachta Thunder, na které začal intenzivně pracovat, aby jí dokončil. Má hotový trup a kabinu. Motory a ovládání mu pomohu dokončit já. Avšak k detailnímu dokončení (pamatuje si, že loď měla dva záchranné čluny a jeřáb na jejich přemísťování) by však potřeboval plán, aby mohl dodržet potřebné parametry lodě. Oslovili jsme několik klubů v okolí Litvínova, ale plány (samo sebou stačí kopie) staré 50 let se nám nikde sehnat nepodařilo. Náhodou jsem narazil na Vaše stránky a proto si dovoluji obrátit se k Vám o pomoc popř. radu koho oslovit. Pro zajímavost připojuji fotky rozestavěné lodě.

Děkuji předem za jakoukoli odpověď a přeji hodně úspěchů ve Vaší činnosti

Luděk Kopenec
kopenecl@gmail.com

http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/10/t/p1bo5p727k1thi1fib7fq6fhnvf4.jpg http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/m/10/t/p1bo5p727k3b2r3va23bc5.jpg

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous