1

Téma: Cena Letoxitu

Jen pro Vaši informaci:
v srpnu 2011 jsem kupoval u firmy 5M Letoxit PR220 a tužidlo Letoxit EM316. Tehdy jsem zaplatil i s dopravou na dobírku 484 Kč (20% DPH tehdy). Nyní jsem potřeboval na nový trup opět tuto laminovací hmotu tak jsem ji objednal a to ve stejném množství. Přišla mi nabídka ze Slovenska a chtěli 828 Kč (21% DPH). Nárůst ceny zdůvodnili novým ceníkem od letošního roku a tím, že neprodávají malé balení, které je pouze přes slovenský eshop.

Joe

Share

Palec nahoru Palec dolu

2 Naposledy upravil: ladous (26-11-2014 17:24:48)

Re: Cena Letoxitu

už jsi ho koupil ?
jestli ne , tak se podívej na    www.grm-systems.cz  a déj řeč s  p. Gofrojem z technického k čemu pryskyřici potřebuješ. Ochotně poradí.
Já jsem od nich vzal 700, a po poradě  s panem Gofrojem z technického, co mi dělá 700 nebo spíše nedělá pak ještě 120. (potřeboval jsem oblaminovat balzový trup, a dokázal jsem odsát dalšími vrstvami tkaniny, jak jsem se dozvěděl, pryskyřici z povrchu trupu, takže na něm laminát držel pouze dotykem keprové vazby. ) vysvětlil mi, že infuzní pryskyřice néjsou vhodné pro daný způsob, bez zahušténí pryskyřice pro položení 1. vrstvy tkaniny a zavadnutí,  - aby se " přilepila " .  Nasledná pokládka dalších vrstev s už nezahuštěnou pryskyřicí. Nebo použít pryskyřici s vyšší viskozitou, kterou už další vrstvy tak neodsají .
Koupena ještě 120 - viskozita okolo 1000. ( v roce 2012 mně 0,5 kg pryskyřice + tužidlo  + bavlna na zahuštění + celulozá přišla na 280, -Kč    + poštovné)
Jinak 700 je velice dobrá pryskyřice na přímé laminování.

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Nekoupil. Po obdržení informace o ceně jsem to zastavil.

Joe

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Zkus  www.chemex.cz
tam se dají sehnat ne všechny,ale cena je vynikající, odborný ing, také poradí co na co.
Miloš
vždy jsem bral tam 1-10kg

Share

Palec nahoru Palec dolu