26

Re: Začátečník

Kolegovia pokiaľ mu radíte typ vysielačky tak je dobré aby ste mu napísali aký modul je možne osadiť do Turnigy. Kde ho kúpi či je to modul s krištáľom,alebo syntéza a podobne.Inak mu vyhadzujete peniaze z vačku-
Predseda

Share

Palec nahoru 0 Palec dolu

27

Omlouvám se, skutečnost, že má Turnigy mi nějak "unikla".
Zdenek

Share

Palec nahoru Palec dolu

28

Dakujem za vsetky rady.Modelarcim nejaky ten piatok takze ako tak sa vyznam akurat potrebujem poradit ci je lepsie kupit si Turnigy 9x a k nej nejaky vhodny modul alebo ostat pri tom co uz mam t.j JR x-347 a do tohoto radia dokupit modul(v prvom prispeku som to napisal dost blbo za co sa ospravedlnujem).

Share

Palec nahoru Palec dolu

29

jvs45 napsal:

Dakujem za vsetky rady.Modelarcim nejaky ten piatok takze ako tak sa vyznam akurat potrebujem poradit ci je lepsie kupit si Turnigy 9x a k nej nejaky vhodny modul alebo ostat pri tom co uz mam t.j JR x-347 a do tohoto radia dokupit modul(v prvom prispeku som to napisal dost blbo za co sa ospravedlnujem).

je lepší koupit TGY 9X a k ní modul na 40 MHz.  Získáš slušné devítikanálové rádio s nadprůměrnými možnostmi nastavení, mixování a podobně, a to vše za pár korun/€uro.

MONAKO I, CARIBIC, RARACH, SC B2, SC B3, SMIT BISON
a potom už jenom letadla:
EXTRA 300S na 30ccm, FW 190 na 15ccm, SuperZoom na stříďák, ...... atd

Share

Palec nahoru Palec dolu

30

Este jedna vec je to Turnigy 9x alebo FS-Th9x lebo ta druha ma v sebe aj zabudovanu antenu a Turnigy 9x ju nema  a uprava FS-Th9x mi pride jednoduchsia ako pri tgy.

Share

Palec nahoru Palec dolu

31

...na tomto linku je na predaj v ČR vysielač 40 MHz :
http://inzerce.modelbazar.cz/rc-model/?filter=NEW
číslo inzerátu: inzerát č. 525773
skús, má tam aj telefon, je to z cz, nemusíš čakať na dodávky, dokúpiš si trebárs z HC len prijímače na 40 MHz, napr.:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor … 40Mhz.html

...počítaj s najhorším a nevzdávaj sa!

Share

Palec nahoru Palec dolu

32

jvs45 napsal:

Este jedna vec je to Turnigy 9x alebo FS-Th9x lebo ta druha ma v sebe aj zabudovanu antenu a Turnigy 9x ju nema  a uprava FS-Th9x mi pride jednoduchsia ako pri tgy.

Jednodušší je to s tou FS-Th9x.

Jinak to jsou hardwarově identická rádia.

MONAKO I, CARIBIC, RARACH, SC B2, SC B3, SMIT BISON
a potom už jenom letadla:
EXTRA 300S na 30ccm, FW 190 na 15ccm, SuperZoom na stříďák, ...... atd

Share

Palec nahoru Palec dolu