1

Téma: Okolo Ostrova Open regata - Memoriál Karla Egrta 2013

Děkuji Láďovi za organizaci OOO regaty !!!!
I přes menší účast, přeci jenom povodně a spol (konkrétně já si odskočil od nedočerpaného sklepa) to bylo fajn. A že mi napráskal Micro magic ....no, hold kdo umí tem umí :-)  ...fakt jsem potřeboval relax a tady se mi ho dostalo - díky všem co přišli!
Roman zvaný MB ...

Optimismus je jen nedostatek informací...aneb zabij bobra, zachráníš strom....

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Okolo Ostrova Open regata - Memoriál Karla Egrta 2013

Děkuji za slova chvály, ale nebýt Bohouše Bubeníka, možná by se akce nekonala... Kousek od jeho domoviny se nám odporoučelo jedno pneu u vleku - přirozeně plně naloženého. Teprve při této kratochvíli jsem zjistil, že nářadí, potřebné k výměně kola, nejenže nevozím, nýbrž jej nemám ani doma. Tudíž relativní blízkost Bohoušovo dílny přišla vhod.

Jen díky tomu jsme nabrali pouze hodinové zpoždění a na místo dorazili krátce po desáté, kdy měla začínat druhá soutěž Poháru modelů hasičských lodí 2013. Myslím, že jsme časový skluz dohnali a samotnou OOO regatu 2013 stihli celkem rychle.

Nebýt těch nervů během cesty, tak jsem docela rád, že jsem po několika týdnech na akci lodních modelářů nenastydl, nýbrž si uhnal úpal. Reportáž se pokusím dodat do konce týdne.

Tímto se účastníkům omlouvám za možné komplikace a děkuji za účast.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous