1

Téma: Armeria

Zdravim, už nějakej ten pátek jezdím s Armerií, několikrát jsem hledal jakoukoliv fotku či podklad a nic. Tak mě napadlo napsat i tady, co kdyby se někdo náhodou našel big_smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Armeria

a to jde o trávničku , nebo o tu nákladní lodičku na sypké suroviny?

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

petr hájek napsal:

... remorkér... viz jeho foto.

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

SH napsal:
petr hájek napsal:

... remorkér... viz jeho foto.

me še foto nikde nezobrazuje
proto se ptám wink

Zkouším věci dělat jinak.I když si občas nas... do bot!

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Nejde o remorkér, ale o francouzký lodivodský člun. Podle Le Modele Reduit Bateau nr. 95 (98?) jej překreslil v Polsku 1961 Jerzy Siwiec. Plánek lze najít taky tady  http://librairie-hussard.com/catalog/mo … 50289.html   Je tady taky fotka skutečné lodi. Jinak model soutěžil na MS NS myslím v Bakově , nejsem si jistý zda byl v Borovanech, viděl jsem jej na poslední soutěži v Hulíně 2000 - někdo ze severních Čech. Jinak tyto modely této lodě jsem zahlédl v reportážích z výstav Modelů v Olomouci. Sám mám tento model stavěný v roce 1972, bohužel v současnosti už 2 roky chybí dokončit nějaké drobné detaily a povrchovku, aby šla znovu na vodu. Tuto loď má také Roman L. z Mariánského Údolí, jezdí s ní Moravský pohár F4a, ale je celkem bez detailů. Pokud se mi ozveš na email, pošlu ti pár fotek těchto modelů.

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

Kdybyste jezdili na seriál, tak byste jí viděli v F2A v akci big_smile Samotná moje stavba je pravděpodobně někdy z konce 80. let. Mě byla věnována na renovaci někdy kolem roku 2006. V současnosti je moje Armerie zralá opět na renovaci, protože všechno celkem pracuje, takže začala ve velkym praskat barva... A jsem z Duchcova wink

Jinak sypte na mě všechno, co máte smile

Share

Palec nahoru Palec dolu