1

Téma: USS Missouri

kousek to bude,ale ne nepřepravitelný a nespustitelný na vodu,na vodě to bude v pohodě viditelné a detaily se ti jako začátečníkovi nebudou dělat tak pracně

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: USS Missouri

Ahoj, ano DDG-51 má rozestavěnou Missouri (a má i hromadu detailů) ale je v měřítku 1:96. Mám od něj plány ve vynikající kvalitě i několik doplňků a některé lam. nástavby... Tato loď je pro mne taky srdcová záležitost a taky si sní chci vyhrát! Pokud by si dělal trup v měřítku 1:96 měl bych zájem! Zatím jsem ji nechal napozději... wink

Abychom dosáhli dokonalosti, musíme dříve mnohé nechápat. Chápeme-li příliš brzy, chápeme snad i špatně. smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Dodatečně se omlouvám za odkázání na DDG 51... Neuvědomil sem si, že již není člen tohoto fóra... Pro mě nepochopitelně! sad Hodně (a nejen mě) mi pomohl... sad Ale pokusím se jej kontaktovat na email... wink

Abychom dosáhli dokonalosti, musíme dříve mnohé nechápat. Chápeme-li příliš brzy, chápeme snad i špatně. smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Zdravim.
Taky bych měl zájem o trup na Missouri 1:100.Pokud by byl kvalitní a samozřejmně podle toho
jaká by byla cena.Pokud by se rozběhla nějaká výroba tak i o ostatní díly jako části nástaveb,
detailů a podobně v 1:100.

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

Zdravím.
Tak jestli je zájem, tak se to může rozjed, Kdo máte zájem, tak mě kontaktujte na mail: modeland.vyrobce@email.cz

Můžeme se domluvit a rozjeduto. Trup není problém . Vyrobím na to formu.

6

popřípadě ještě telefon:604 400 003

7

Ohledně trupu vytvářím opravdu moc kvalitně. Bez hrbolů a jiných nerovností, tvarově trup bude dokonalý, za to ručím na vrácení peněz. Mám i jiné trupy....

8

Mohl bych se zeptat na kolik by teb trup přišel? smile

Nejdůležitějším úkolem přítele je, aby ti byl nablízku, když se mýlíš. Když máš pravdu, jsou po tvém boku téměř všichni.
Na konci poznáš ,jak si měl začít.
Pesimista je optimista, který si vše ještě jednou promyslel.

Share

Palec nahoru Palec dolu

9

Hádám 7000 Kč.... Když by bylo vce objednávek najednou, tak bych asi šel trochu s cenou dolu... tak 6500 ..

Napište mi sem všichni případní zájemci, podle toho se do toho pustím. Počítám že tak měsíc než bych udělal kopito a formu. Vše samozřejmě jak už jsme psal špičková kvalita. Za to ručím.
Třeba DDG 51(Peter Žák) Má odemě už KTS Libelle a byl moc spokojen, můžete se ho zeptat sami...
Tvar mích trupů je stavebnicová kvalita.
Když budou dva zájemci, tak se do toho pustíM, jelikož sám bych ji chtěl stavět...

Tom(Modeland)

10

USS Missouri... - přesunuté příspěvky na komerční téma:

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

11

Zdravím
Tuto loď jsem měl doma v rodině, v měřítku 1:100 postavenou, ovšem už je prodaná. Byla to stará technologie.
Měl bych zájem tuto loď stavět. nevím kdy, ale jde mi spíše o to, že bych chtěl laminátový trup.
Zapřemýšlel jsem nad tím a přemýšlím o formě, ovšem cena formy je dost vysoká pro jeden kus, byl by nějaký zájemce o tento trup?
Protože jinak asi forma nemá smysl kuli jednomu kusu.
Samozřejmě vše maketové a perfektní kvalitě.
V případě že bude 5 zájemců, tak bych do toho šel.
S pozdravem:Nový

12

Zdar hele a nakolik by ten trup lodě vyšel??? mužeš mi poslat nějakej odkaz kde si to našel... Dík

Share

Palec nahoru Palec dolu

13

Trup bych vyrobil já, ovšem nikdy jsem nechtěl dělat formy na takové to lodě, jelikož se to nevyplatí. Jelikož bych to chtěl stavět, tak nad tím Váhám, když už ten trup budu mít, proč nevyrobit i formu, proto se na to ptám, zda by byl nějaký zájem, jelikož to jinak nemá smysl pro mě formu dělat. Udělal bych jen jeden kus pro sebe...

Luckym AIG napsal:

Zdar hele a nakolik by ten trup lodě vyšel??? mužeš mi poslat nějakej odkaz kde si to našel... Dík

14

Chtěl bych se někoho zeptat kdo už tady je hodně dlouho a sand ví ovšem big_smile nevíte jestli tady už někdo stavěl tuto lod USS Missouri

Ještě jedna zatím otázka, nevité nebo spíš nemáte někdo nějakou www stránku kde se třeba dají zakoupit nějaké doplnky na tyhle vojenské lodě??

Share

Palec nahoru Palec dolu

15

Zájem bych měl,ale 1:72,....

Share

Palec nahoru Palec dolu

16

Tak to souhlasím, já když bych to stavěl, tak mě také lákalo měřítko 1:72, jelikož bych stavěl moderní verzi...
No což tak měřítko 1:72, když do toho půjde více lidí, postavím to.

Přema napsal:

Zájem bych měl,ale 1:72,....

17

To je ale větší měřítko ne 1:72 než 1:100 nebo spíše lod bude větší ne??

Share

Palec nahoru Palec dolu

18

Přesně tak, loď bude mít 3,76 m
to už by bylk kousek... chtěl bych vidět borce, který by to postavil...Znam jen jednoho člověka kdo to má v podobném měřítku, ale je to hodně stará model. Uvnitř je spalovací motor...Je to kolos, ale na vodě akorád. Ovšem když bych to v tomto měřítku stavěl, asi bych těžce uvažoval o tom, si do modelu vlézt a ovládat ho zevnitř....

Luckym AIG napsal:

To je ale větší měřítko ne 1:72 než 1:100 nebo spíše lod bude větší ne??

19

Jak říkáš big_smile big_smile Mě bude stačit 1:100... S lodí stejně budu jezdit hodně málokdy a bude v+tšinou vystavena... Ale chtěl bych ji mít hodně slušně postavenou a dát si na ni hodně záležet...
Jinka spoli si asi píšem přes email jsem LukasArtis@seznam.cz

Share

Palec nahoru Palec dolu

20

Luckym AIG napsal:

Chtěl bych se někoho zeptat kdo už tady je hodně dlouho a sand ví ovšem big_smile nevíte jestli tady už někdo stavěl tuto lod USS Missouri

Ještě jedna zatím otázka, nevité nebo spíš nemáte někdo nějakou www stránku kde se třeba dají zakoupit nějaké doplnky na tyhle vojenské lodě??

Skus oslovit DDG51-Missouri v mierke 1:100 ma rozrobenu a ma k nej kopec maketovych doplnkov.

Share

Palec nahoru Palec dolu

21

Při přesunu došlo k pomíchání. První zpráva je:

Zdravím
Tuto loď jsem měl doma v rodině, v měřítku 1:100 postavenou, ovšem už je prodaná. Byla to stará technologie.
Měl bych zájem tuto loď stavět. nevím kdy, ale jde mi spíše o to, že bych chtěl laminátový trup.
Zapřemýšlel jsem nad tím a přemýšlím o formě, ovšem cena formy je dost vysoká pro jeden kus, byl by nějaký zájemce o tento trup?
Protože jinak asi forma nemá smysl kuli jednomu kusu.
Samozřejmě vše maketové a perfektní kvalitě.
V případě že bude 5 zájemců, tak bych do toho šel.
S pozdravem:Nový

Dále vše pokračuje v pořádku až po tuto mou zprávu a pro další pokračování je nutné číst úplně odshora, dokud nenarazíte na mou zprávu:

USS Missouri... - přesunuté příspěvky na komerční téma:

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

22

Missouri 1 : 77

Od roku 2005 provozuji BB63 v měřítku 1:77.
Stavba trvala 4 roky.

Rozměry : Délka 350 cm, šířka 43 cm, celková výška 80 cm.
                Neváženo - váha velká.

Pohon: 4x ventilátorové motory ze škodovky , celkový výkon více jak 600 W.

Zdroje: autobaterie 2x 55 Ah, 1x 40Ah, 1x 20Ah - 10článková pro pomocné pohony, 1x 4,8 V
            pro přijímač.

Přepravní bedny: d x š x v.
            1. Na nástavby : 132 x 47 x 76 cm
            2. Na trup : 400 x 49 x 59 cm
            3. Kufr na letadla s katapulty

Stavba : trup celopřekližkový, olaminovaný, nástavby z pozinkovaného plechu 0,5 mm.

Uložení : Loď + přepravní bedny zabírají trvale celou garáž

Přeprava: na přívěsu za os.automobilem s velmi opatrnou jízdou.

Spouštění na vodu:podmínkou jsou 2 lidé a místo s pozvolným vstupem do vody. Kompletace lodi probíhá až na hladině, protože kompletní ji neunesou ani 2 muži.

Plavba : impozantní

Závěr : Reaguji na diskuzi v této rubrice, zvažte před stavbou své možnosti, jinak se dostanete na vosu tak 1 až 2x ročně jako já.
Přeji hodně zdaru pepa.

Share

Palec nahoru Palec dolu

23

Pepo nedáš sem nějaký fotky?Určitě to uvítá více lidí.Ahoy taky Pepa

Share

Palec nahoru Palec dolu

24

Ahoj Pepo,

zde posílám odkaz - link na www.youtube.com, kde najdeš BB-63; 1:77 v akci: