26

Re: OLOMÓCKÁ VANA 2010

Nezlob se Nexi, ale chováš se teď naprosto stejně jako Přema. Tím nemůžu ale říct, že bych chování Přemy kolem OV chválil.

A jedna technická - první vykání jsem zpozoroval ze strany Keby na chatu. Jestli tomu předcházelo ještě něco v soukromé komunikaci nemůžu samozřejmě tušit.

Share

Palec nahoru Palec dolu

27

SH napsal:

Nezlob se Nexi, ale chováš se teď naprosto stejně jako Přema. Tím nemůžu ale říct, že bych chování Přemy kolem OV chválil.

A jedna technická - první vykání jsem zpozoroval ze strany Keby na chatu. Jestli tomu předcházelo ještě něco v soukromé komunikaci nemůžu samozřejmě tušit.

svato, ja se rozhodne nezlobim, protoze mas bohuzel pravdu. chovam. muj styl psani je normalne docela jiny. musel jsem se holt snizit na uroven, kterou nastavil prema. doufal jsem, ze mu to dojde, ale to je naprosto o nicem. je to ztrata casu a jine i kdyz mnohem presnejsi vyjadreni mi pravidla tohoto webu nedovoluji, protoze jako admin je musim dodrzovat predevsim sam, coz je vazne obcas docela k vzteku.

nex

kazdy dobry skutek musi byt po zasluze potrestan

Share

Palec nahoru Palec dolu

28

nex napsal:

....musel jsem se holt snizit na uroven, kterou .....

tím se málokdy něco vyřeší... Spíš nikdy než málokdy.

Share

Palec nahoru Palec dolu

29

Tak abychom to snad už uzavřeli, co? Za sebe říkám že TT mě letos baví- tedy tratě Most, Protivanov a Panistávka, navíc 4 závody jsou tak akorát pro moji peněženku a čas. Pokud bude v cupu víc soutěží, budu muset volit- bude to těžké ale bude to tak. Pravidla pro TT použitá pro cup jsou v podstatě nezměněná už 3 roky v podstatných věcech- mění se jen píčoviny(dodělané nebo nedodělané lodě) a katalog překážek (a s tím samozřejmě popis bodování té či oné překážky). Chtěli byhcom přidat noční plavby a nějaké drobnosti.

Byl bych velmi rád, aby se Vana vrátila to TT cupu, i za cenu jednudušší tratě nebo nějak tak= musí to stihnout 30 týmů za den 2x projet........ a rozhodčí mít šanci rozumě to obodovat....mít kde dobít baterky, schovat se před deštěm... prostě nároky na organizaci rostou a přibývajícím počtem týmů---
    Doufám že jsem nikoho neurazil a přeji Vaně ještě hodně let, ať už to dopadne jakkoli

Optimismus je jen nedostatek informací...aneb zabij bobra, zachráníš strom....

Share

Palec nahoru Palec dolu