1

Téma: Export z Corelu do AutoCAD

Zdravim, mam takovy problem - kresby v Corelu exportuji do AutoCADu. Problem spociva ve zpusobu, jakym Corel data "prelozi" - udela totiz z car pospojovane body, napr. z kruhu udela nekolik desitek az stovek pospojovanych bodu. Kdyz takovou jednu kresbu vyexportuju do AutoCADu, je to tak objemne, ze s tim je v AutoCADu problem pracovat - nevim presne proc, sam ho nepouzivam, ale neberou to firmy, rezajici laserem. Zkousel jsem Corel 9 a 13.
Nema s tim nekdo zkusenosti, popripade nevi nekdo o nejakem lepsim zpusobu? Mam uz rozkreslenych nekolik desek 1x2m s mnoha sty dily. Pokud by si s tim chtel nekdo pohrat, muzu to i poslat.

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Export z Corelu do AutoCAD

nejsem si uplne jistej zda to pomuze,ale pred lety jsem resil uplne stejny problem v souvislosti s pripravou DTP. jejich masiny si s corelem taky kvuli tomuhle nedokazali poradit pri osvitu. nakonec bylo reseni pomerne trivialni. pred exportem jsem dal vse prevest na krivky a byl klid. mozna ti to taky pomuze. bohuzel s autocadem se budu prat az za chvilku a taky moc rad kreslim v corelu

kazdy dobry skutek musi byt po zasluze potrestan

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

data jsem skouknul a jsou ok ale jen ve zdrojovem souboru

corel nemam pouzivam inkscape /freeware a umi to co corel/ a tam jsem jen otevřel
uložil do dxf

jako test jsem to nacetl do cad a pro jistotu hodil do 3d
takove data musi vzit vsude

logicky zaver je chyba v prevodu corel do dxf

lubor chytil

http://www.mo-na-ko.net/php/portal/img/gallery/409_1255014097.jpg

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

mam jen corel 8 poslete prosim data ulozena  v corel 8 pokusim se zjistit v cem je chyba
lubor

Share

Palec nahoru Palec dolu