1

Téma: Pravidla pro TT na rok 2009

Množí se dotazy (chat, Skype...) ohledně pravidel pro TT na rok 2009. Všichni čekáme nějaké změny a někteří by se na ně rádi připravili včas. Především pro aktivní stavitele by pozdní zveřejnění technických požadavků na remorkéry nemuselo být příjemné...

Určitě už se podařilo nějaké mouchy na TT Cupu zaznamenat, takže stačí "pouze doplnit" pravidla, prosím.

Díky.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

2

Re: Pravidla pro TT na rok 2009

Pravidla pro TT na rok 2009 jsou připravena, dostávají finální grafickou a stylistickou podobu. Zásadních změn je minimum, spíše se jedná o upřesnění stávajících pravidel. Co se týče vzhledu remorkérů budou muset mít kompletně sestavené nástavby a hotovou povrchovou úpravu. Rozestavěné modely jak byly k vidění letos se prostě nebudou moci soutěže účastnit. Vyjímky nejsou uvažovány. Technické požadavky nejsou nikterak specifikovány, ale vyplynou z pravidla o haváriích. Jinak řečeno, nechť je Váš model co nejspolehlivější. Technické problémy budou na Váš vrub. Vzhledem k tomu, že se letos pojede ještě jedna soutěž (Branický soudek) budou pravidla pro rok 2009 zveřejněna bezprostředně po této soutěži aby se předešlo případným nedorozumnění. V TT Cup 2008 ještě není všechno rozhodnuto.

Keba - webmaster
http://www.tugtowing.cz

3

Re: Pravidla pro TT na rok 2009

Dnes ve 12:00 serverového času (na MoNaKu) bude publikována nová verze pravidel pro Tug Towing, platných na sezónu 2009.

Keba - webmaster
http://www.tugtowing.cz