1

Téma: Springer Cup 2008

Nazdar,
v diskuzi pod Kebovým článkem se rozvířilo téma soutěže tlačáků kategorie Springer, tak to chci vzít trošku od začátku a zjistit počet a stav lodí, se kterými je možné v sezóně 2008 jezdit. Zároveň (pro zajímavost), jak jsou geograficky rozmístěny.
Pro tyto účely jsem vyrobil (a na jiný server umístil) mapu, do které bych postupně puntíkoval lodě - jednou barvou hotové, jinou rozestavěné.

http://kartonist.wz.cz/mapa.jpg

Takže pište: kdo jste, odkud, jakou máte loď , a já budu přidávat puntíky. big_smile

Radek

Share

Palec nahoru Palec dolu

2

Re: Springer Cup 2008

Prostějov..... ve výstavbě smile

Share

Palec nahoru Palec dolu

3

Praha 4 - Háje - hotovo a půl roku v provozu.
viz:
http://picasaweb.google.com/silnicar/SpringerTug

p.s. tlačáky mě tak chytly, že bych chtěl stavět maketu skutečného TR. Nesehnal bych od někoho z vás podklady?

Viktor

Share

Palec nahoru Palec dolu

4

Pajan -rozestavený klasik hotovo snad do vánoc- Praha10:rolleyes:

Share

Palec nahoru Palec dolu

5

1x Štěchovice
400 1:3(eco category) trup hotov,(komplet s výbavou, ale zamrznul mi polygon-nejsou uchyty na baterky-vyvážení..) nástavba do vánoc.
chybí (zatím) tyčky na fodbal.....ale na velké soutěžení to nevidím-není ten, jak se to řekne, jo ČAS.....

Optimismus je jen nedostatek informací...aneb zabij bobra, zachráníš strom....

Share

Palec nahoru Palec dolu

6

Já mám také téměř hotovo, byl jsem jezdit a na příští rok bych se rád ujal akce "Pepa-model Cup" v soutěži vodního póla ve dvou,či tříčlenných týmů.Mám tady dobré zázemí,je to na půli cesty, jak z moravského , tak ze západočeského kraje.ubytování jsem zamluvil  v místním sokole na karimatkách ,nebo u vody ve stanu, či karavanu a pro ty pohodlnější v hotelu asi pět km od vody.Jen bych nerad naboural nějaký termín a proto bych rád věděl ,kdy se plánuje TT seriál.Určitě seženu pár místních sponzorů,já také něco přidám a tak si myslím,že bychom mohli prožít pěkný víkend plný srandy.

Share

Palec nahoru Palec dolu

7

Ja mam rozestavene tri eco kousky (Plzen). A doufam ze je do jara dostavim (vlastne dostavime, jsme na ne samozrejme tri:-)

Share

Palec nahoru Palec dolu

8

Takže (tradá) 1. zápis do mapy:

Nojby: sorry, dávám dohromady jen Springery
Snek:  sorry, jiný Havířov jsem nenašel
Cabadaj: viděl jsem jeho lodi funkční na Floře, takže jsem je nastřelil bez jeho vědomí

Drobné faktické chyby mi prosím pište na SZ a jinak doplňujte a stavěte smile

Radek

Share

Palec nahoru Palec dolu

9

Nazdar - já též 1 ks SPRINOŠ - zatím ve stavbě, nicméně veškeré vybavení skladem a když ne Most, tak Otrokovice URČIT2 pojede :-)

MONAKO I, CARIBIC, RARACH, SC B2, SC B3, SMIT BISON
a potom už jenom letadla:
EXTRA 300S na 30ccm, FW 190 na 15ccm, SuperZoom na stříďák, ...... atd

Share

Palec nahoru Palec dolu

10

Připiš to na mapě k Cabovi :-)

MONAKO I, CARIBIC, RARACH, SC B2, SC B3, SMIT BISON
a potom už jenom letadla:
EXTRA 300S na 30ccm, FW 190 na 15ccm, SuperZoom na stříďák, ...... atd

Share

Palec nahoru Palec dolu

11

kartonist napsal:

Takže (tradá) 1. zápis do mapy:

Nojby: sorry, dávám dohromady jen Springery
Snek:  sorry, jiný Havířov jsem nenašel
Cabadaj: viděl jsem jeho lodi funkční na Floře, takže jsem je nastřelil bez jeho vědomí

Drobné faktické chyby mi prosím pište na SZ a jinak doplňujte a stavěte smile

Radek

tak pak pardon, nevšiml jsem si

Elektronická Sekretářka Nojby pro neznalé: JSEM MUŽ

Share

Palec nahoru Palec dolu

12

Až na pár nepodstatných detailů mám také jednoho Springera v Nymburce. Již je zajetý a jsem s ním naprosto spokojen

Share

Palec nahoru Palec dolu

13

a co naši bratři ze Slovenska?Přijedete na turnaj?

Share

Palec nahoru Palec dolu

14

Pepa Darvaš napsal:

a co naši bratři ze Slovenska?Přijedete na turnaj?

Tak Slovensko jsem úplně zasklil a de facto tím ubral body Moravě, protože, když se to geograficky zprůměruje... lol:lol::lol::lol:

Radek tongue

Share

Palec nahoru Palec dolu

15

Snek napsal:

Dotaz, nechcete jeste prosim prozradit zda vas Springer je kategorie ECO nebo VOLNA?
Celkem mne to osobne zajima.

Správná připomínka-!
Já mám ECO.
Ahoj Roman

Share

Palec nahoru Palec dolu

16

Snek napsal:

Dotaz, nechcete jeste prosim prozradit zda vas Springer je kategorie ECO nebo VOLNA?

Čí Springer? Všech?
Uvažoval jsem ještě nad rozdělením barviček na mapě podle ECO/VOLNÁ, ale vzhledem k celkovému počtu to zatím nemá smysl. Ostatně ve stejném duchu vyznělo zasedání "Komise pro vodní fotbal" na Floře v Olomouci.

Radek big_smile

P.S.: Můj Pharaun Mizzrym je ECO

Share

Palec nahoru Palec dolu

17

Takže upřesňuji, Nymburský Springer je také kategorie ECO

Share

Palec nahoru Palec dolu

18

Snek napsal:

já mám ECO smile

Viktor

Share

Palec nahoru Palec dolu

19

Ještě taková malá idea:
Před zavedením kategorie Springerů jako tlačných remorkérů by to asi chtělo unifikovat tlačnou vanu (to už asi udělali zahraniční přátelé) a hlavně alespoň jednu takovou vanu vyrobit, aby se dalo při nějaké akci alespoň testovat a ladit ;-).

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6448.gifModře píšu v roli administrátora DF (od května 2010) a černě jako běžný uživatel.
                       S přátelským pozdravem ladous

20

Pokud existuje na ní norma,....jinak TR v Protivanově zkoušela malou lehkou vanu,která přibližně i odpovídá.A klobouk dolů,šlo jim to perfektně.Jinak v OL jsou už rozpracované prototypy van včetně kopyt.(Není čas,nejsou lidi smile big_smile big_smile big_smile big_smile  )

Share

Palec nahoru Palec dolu

21

ladous napsal:

Ještě taková malá idea:
Před zavedením kategorie Springerů jako tlačných remorkérů by to asi chtělo unifikovat tlačnou vanu (to už asi udělali zahraniční přátelé) a hlavně alespoň jednu takovou vanu vyrobit, aby se dalo při nějaké akci alespoň testovat a ladit ;-).

je asi fuk co tlačíš......jsem za vany měnit-a´t je větší sranda....

Share

Palec nahoru Palec dolu

22

RomanT napsal:
ladous napsal:

Ještě taková malá idea:

je asi fuk co tlačíš......jsem za vany měnit-a´t je větší sranda....

Romane to je pravda, jen by melo byt definovano uvazovani, tzn. ze ta vana musi mit na urcitem miste nejake uvazniky aby to slo pevne privazat, jinak je jedno jak bude velika, kolik bude vazit... bude lepsi kdyz budou ruzne, bude to zajimavejsi...

http://unios.cmkos.cz/pics/smile.gif
NeJaToD team

Share

Palec nahoru Palec dolu

23

Udělal jsem puntík Ladousovi...

Share

Palec nahoru Palec dolu

24

Nový puntík Makovi...