Důležité:    DF MoNaKo - diskuze    Chat    Členové    Kalendář akcí    Galerie    Partnerské weby

   Můžete se registrovat!    Ukažte obrázky svých modelů!    Jak napsat článek?    Napište nám   

Kategorie článků
Vyhledávání
Model Club MoNaKo
MC MoNaKo

Otevřené sdružení lodních modelářů nejen z celé ČR...
Modelářský klub MoNaKo


Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Chat - popovídejte si

Přehledy
Stálé odkazy
RSS

Pokud chcete odebírat naše články přes RSS, do své čtečky RSS kanálů zadejte tuto adresu. Též můžete použít odebírání nových tématpříspěvků z DF.

Vše naráz přímo na plochu svého PC získáte s miniaplikací MoNaKo-Mini:

MoNaKo-Mini

Čtenářské galerie
Rc loď Jamara - 6
Plavba na slepém korytu Dunaje
zobrazení: 2537
známka: 2.20
Zajímavý odkaz
Thingiverse.com

Všem, kteří si pořídili 3D tiskárnu, by se mohla hodit tato stránka, na které naleznou řadu připravených věcí k tisku (a to i z oblasti lodních modelů).

Historie zajímavých odkazů

Novinky
25.01.2020:

Postavili jste nějaký hezký lodní model? Pošlete nám pár snímků a podělte se s našimi čtenáři o veškeré peripetie, který jeho zrod provázely.


10.12.2019: Modelář roku 2019

Až do 31. ledna 2020 můžete zasílat své návrhy na Modeláře roku 2019, a to na e-mail info@bzuk.cz. Dosavadní laueráty, jakož i další pokyny najdete na stránce pořadatele: www.bzuk.eu.

 

 Archiv novinek


Web

Soutěž o Ship Simulator 2008 - vyhlášení

Vážení čtenáři, soutěž o skvělý Ship Simulátoru 2008 od společnosti VSTEP skončila. Vzhledem k velkému výpadku stránek MoNaKo jsem její uzávěrku prodloužil. Bužel výherce Ship Simulator 2008 nedostane jako malý dárek pod stromeček, jak bylo původně zamýšleno, ale snad jej potěší stejně i po Vánočních svátcích. Kdo tedy obdrží originální a nejnadupanější verzi: Ship Simulator 2008 English Collector's Edition ?

Soutěž
Na zájemce o výhru čekal malý pěti otázkový kvíz. Samozřejmě všechny odpovědi na soutěžní otázky byly zjistitelné z oficiálních stránek Ship Simulatoru. Pojďme si otázky zopakovat a současně sdělit správné odpovědi. Soutěžní otázky a možné odpovědi byly následující:

1) Umožňuje Ship Simulator 2008 přeplavby mezi jednotlivými přístavy ? Ano - Ne
2) Kolik nových misí najdete v Ship Simulator 2008 ? 20 - 30 - 40 ?
3) Nové lodě jsou vítaným zpestřením simulátoru - kolik nových lodí Ship Simulátor 2008 přináší ? 15 - 16 - 27
4) Na jižním pobřeží Anglie se nachází slavný přístav Southampton. Leží na stejném pobžeží i přístav Portsmouth ? Ano - Ne
5) Existuje Ship Simulator 2008 také v češtině ? Ano - Ne

Na první otázku byla správná odpověď - Ano. Pokud Vás omrzí manévrovat v Hamburgu může přeplout třeba do Rotterdamu. Druhá otázka byla malým chytákem a musím říct, že spousta z Vás se opravdu nachytala. Nových misí v Ship Simulátoru 2008 je třicet! Nikoliv dvacet! Stačilo si dát tu práci a správně si přečíst otázku a potom text na webových stránkách Ship Simulátoru. Že neumíte anglicky? Určitě znáte Google překladač, který web rychle přeloží do češtiny a tím pádem se pro Vás stane dostupná i správná opověď. Ta číslovka 20 byla opravdu lákavá. Ve třetí otázce jste také často chybovali. „Fiftýn“ je v tenise! Ship Simulátor 2008 je bohatší o šestnáct lodí. Čtvrtá otázka byla snadná. Oba přístavy skutečně leží na jižním pobřeží Anglie. Stačil pohled do mapy. Na pátou otázku je správná odpověď, bohužel pro nás - Ne. V české lokalizaci se Ship Simulátor nevyskytuje, ale až si jej někdy vyzkoušíte zjistíte, že to vůbec nevadí.

Jak se losovalo?
Tak jak Vaše odpovědi přicházely, dostávaly pořadové číslo. Ze všech odpovědí byly nejdříve vyřazeny ty, které byly neúplné. Pokud někdo odpověděl dvakrát počítala se pouze ta zpráva s odpověďmi, která přišla jako první (s nižším pořadovým číslem). Nakonec byly vyřazeny nesprávné odpovědi. Do slosování se tedy dostaly jen úplné a správné odpovědi. Celkem od Vás přišlo 38 odpovědí. Správných bylo celkem patnáct. Tyto odpovědi, v podobě lístečků, byly vloženy do „losovacího zařízení“ a Monika (moje manželka) v něm zašátrala a vylosovala výherce, kterým se stává....

Karel Kalčík z Prahy

Výherci srdečně blahopřejeme a zasíláme výhru. Ostatním děkujeme za účast a třeba se na Vás usměje štěstí někdy příště.

Keba Na začátek článku

Autor: Jaroslav Vaškeba (Keba) | Vydáno dne 22. 12. 2008 | 5135 přečtení
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář
Informační e-mailVytisknout článek
Pridat.euWeb -> Soutěž o Ship Simulator 2008 - vyhlášení
Old MoNaKo - články z roku 2006 a starší
Pozvánky
Nejnovější akce

Termíny dalších akcí najdete v Kalendáři akcí.

Reklama
Partneři

MoNaKo - ikona

Pokud přidáte ikonu MoNaKa na svůj web, na oplátku přidáme odkaz na Vaše stránky mezi naše partnery.

Nejkomentovanější
Nejčtenější za rok
Mapa přístupů
Licence