Důležité:    DF MoNaKo - diskuze    Chat    Členové    Kalendář akcí    Galerie    Partnerské weby

   Můžete se registrovat!    Ukažte obrázky svých modelů!    Jak napsat článek?    Napište nám   

Kategorie článků
Vyhledávání
Model Club MoNaKo
MC MoNaKo

Otevřené sdružení lodních modelářů nejen z celé ČR...
Modelářský klub MoNaKo


Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Chat - popovídejte si

Přehledy
Stálé odkazy
RSS

Pokud chcete odebírat naše články přes RSS, do své čtečky RSS kanálů zadejte tuto adresu. Též můžete použít odebírání nových tématpříspěvků z DF.

Vše naráz přímo na plochu svého PC získáte s miniaplikací MoNaKo-Mini:

MoNaKo-Mini

Čtenářské galerie
Bruma - luxusní jachta - 2
stavba modelu ze stavebnice
zobrazení: 753
známka: 5.00
Zajímavý odkaz
Thingiverse.com

Všem, kteří si pořídili 3D tiskárnu, by se mohla hodit tato stránka, na které naleznou řadu připravených věcí k tisku (a to i z oblasti lodních modelů).

Historie zajímavých odkazů

Novinky
08.02.2020:

Zimního posezení s MoNaKem se v pátek 7. února 2020 v Restauraci Na tý louce zelený v Praze zúčastnilo 16 modelářů. Děkujeme za účast a slibujeme, že si podobnou akci zopakujeme dříve než za 5 let, kdy se konala ta minulá.


25.01.2020:

Postavili jste nějaký hezký lodní model? Pošlete nám pár snímků a podělte se s našimi čtenáři o veškeré peripetie, který jeho zrod provázely.

 

 Archiv novinek


Web

Soutěž o Ship Simulator 2008

Vážení čtenáři, jak jste si už určitě všimli, na stránkách MoNaKo se objevil banner pro Ship Simulátoru 2008. Správně jste tušili, že to nebylo samo sebou. Společnost VSTEP za reklamní banner věnovala pro MoNaKo Ship Simulator 2008. Koho tedy tento i pro lodní modeláře hodně zajímavý simulátor láká, může zkusit štěstí a zasoutěžit si. Výherce obdrží originální nejnadupanější verzi: Ship Simulator 2008 English Collector's Edition.
Vyhledem k výpadku serveru je soutěž prodloužena do 20.prosince 2008 24:00 hodin!!!

Ship Simulator 2008
Tento poměrně ojedinělý simulátor se na trhu objevil poprvé zhruba před třemi lety. Sliboval hodně zajímavého. Měl jsem možnost si vyzkoušet verzi 2006 i 2008 a troufnu si tvrdit, že dozrál až v právě ve verzi 2008. První, co musím předeslat je skutečnost, že se jedná opravdu o simulátor nikoliv o nějakou „akční pařbu“. Kdo by čekal něco takového, bude notně zklamán! Ship Simulátor je určen pro „fajnšmekry“ a opravdové příznivce lodí. Vše maximálně napodobuje realitu. Lodě se chovají jako skutečné. Musíte se naučit je ovládat, zvyknout si na jejich chování, musíte zvládnout i navigaci a radioprovoz. Svoji kariéru „kapitána“ začnete jednoduchými misemi a postupně se propracujete ke složitým a náročným manévrům v přístavech.

Ship Simulátor opravdu dokáže vtáhnout do děje. Při jedné misi jsem se snažil dostat velkou kontejnerovou loď k přístavnímu molu pomocí dvou remorkérů. Na první pohled poměrně snadná záležitost, ale při prvním pokusu mě zaskočila setrvačnost kontejnerové lodě a nějaká bárka, která se mi připletla do plavební dráhy. Škody byly značné. Při druhém pokusu to bylo lepší, ale zapomněl jsem na počasí a opět bylo zle. To mě trochu naštvalo. Maximální soustředění a konečně kontejnerovou loď vyvazuji. Ke svému překvapení zjišťuji, že jsem po dvou hodinách pocítil opravdu úlevu a uspokojení.

Ship Simulátor pamatoval i na milovníky historie, kdy se můžete stát kapitánem slavného Titaniku. Příznivci vysokých rychlostí zase přesednou na rychlý motorový člun a můžou se prohánět přístavem. Dost rychle a bezohledně. Opravdové umění budete muset prokázat při obsluze ropné plošiny na rozbouřeném moři. Pokud by se Vám zdály připravené mise příliš jednoduché, můžete si vytvořit vlastní a nebo je plnit společně s kamarádem. Ship Simulátor totiž umožňuje aktivní účast více kapitánů na jedné misi. Stačí stáhnout Ship Simulator Multiplayer server a můžete vyplout v tandemu.

Pravidla soutěže
Soutěž má jednoduchá a jasná pravidla. Stačí když správně odpovíte na pět snadných otázek a svoje odpovědi zašlete pomocí dotazníku. V případě, že svoje odpovědi odešlete vícekrát, bude brán zřetel pouze na ty odpovědi, která budou doručeny jako první. Také neúplné dotazníky nebudou do soutěže zařazeny. Vítězem se stane ten, kdo vyplní dotazník a správně odpoví na pět soutěžních otázek a nakonec bude ze všech správných dotazníků vylosován ten jeho. Soutěž bude ukončena 15.prosince 2008 ve 12:00. Odpovědi doručené po tomto termínu nebudou do soutěže zahrnuty.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Keba Na začátek článku

Autor: Jaroslav Vaškeba (Keba) | Vydáno dne 08. 12. 2008 | 5594 přečtení
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář
Informační e-mailVytisknout článek
Pridat.euWeb -> Soutěž o Ship Simulator 2008
Old MoNaKo - články z roku 2006 a starší
Pozvánky
Nejnovější akce

Termíny dalších akcí najdete v Kalendáři akcí.

Reklama
Partneři

MoNaKo - ikona

Pokud přidáte ikonu MoNaKa na svůj web, na oplátku přidáme odkaz na Vaše stránky mezi naše partnery.

Nejkomentovanější
Nejčtenější za rok
Mapa přístupů
Licence