Důležité:    DF MoNaKo - diskuze    Chat    Členové    Kalendář akcí    Galerie    Partnerské weby

   Můžete se registrovat!    Ukažte obrázky svých modelů!    Jak napsat článek?    Napište nám   

Kategorie článků
Vyhledávání
Model Club MoNaKo
MC MoNaKo

Otevřené sdružení lodních modelářů nejen z celé ČR...
Modelářský klub MoNaKo


Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Chat - popovídejte si

Přehledy
Stálé odkazy
RSS

Pokud chcete odebírat naše články přes RSS, do své čtečky RSS kanálů zadejte tuto adresu. Též můžete použít odebírání nových tématpříspěvků z DF.

Vše naráz přímo na plochu svého PC získáte s miniaplikací MoNaKo-Mini:

MoNaKo-Mini

Čtenářské galerie
Po vyloupnutí z kopyta - 2
a přebroušení
zobrazení: 2709
známka: 5.00
Zajímavý odkaz
Thingiverse.com

Všem, kteří si pořídili 3D tiskárnu, by se mohla hodit tato stránka, na které naleznou řadu připravených věcí k tisku (a to i z oblasti lodních modelů).

Historie zajímavých odkazů

Partneři

MoNaKo - ikona

Pokud přidáte ikonu MoNaKa na svůj web, na oplátku přidáme odkaz na Vaše stránky mezi naše partnery.

Správa webu a DF

O tyto stránky se stará: MoNaKo Web Team

Návštěvnost
Mapa přístupů
Licence

Licence Creative Commons

Novinky
04.08.2019:

Pohled vedoucího české reprezentační výpravy na mistrovství světa lodních maket NS 2019 Stanislava Jakeše si můžete přečíst v jím sepsané zprávě.


25.07.2019:

Mistrovství světa lodních maket Naviga NS 2019 v Bánku skončilo již v úterý, avšak k výsledkové listině jsme se dostali až dnes.

 

 Archiv novinek


Web

Soutěž o Ship Simulator 2008

Vážení čtenáři, jak jste si už určitě všimli, na stránkách MoNaKo se objevil banner pro Ship Simulátoru 2008. Správně jste tušili, že to nebylo samo sebou. Společnost VSTEP za reklamní banner věnovala pro MoNaKo Ship Simulator 2008. Koho tedy tento i pro lodní modeláře hodně zajímavý simulátor láká, může zkusit štěstí a zasoutěžit si. Výherce obdrží originální nejnadupanější verzi: Ship Simulator 2008 English Collector's Edition.
Vyhledem k výpadku serveru je soutěž prodloužena do 20.prosince 2008 24:00 hodin!!!

Ship Simulator 2008
Tento poměrně ojedinělý simulátor se na trhu objevil poprvé zhruba před třemi lety. Sliboval hodně zajímavého. Měl jsem možnost si vyzkoušet verzi 2006 i 2008 a troufnu si tvrdit, že dozrál až v právě ve verzi 2008. První, co musím předeslat je skutečnost, že se jedná opravdu o simulátor nikoliv o nějakou „akční pařbu“. Kdo by čekal něco takového, bude notně zklamán! Ship Simulátor je určen pro „fajnšmekry“ a opravdové příznivce lodí. Vše maximálně napodobuje realitu. Lodě se chovají jako skutečné. Musíte se naučit je ovládat, zvyknout si na jejich chování, musíte zvládnout i navigaci a radioprovoz. Svoji kariéru „kapitána“ začnete jednoduchými misemi a postupně se propracujete ke složitým a náročným manévrům v přístavech.

Ship Simulátor opravdu dokáže vtáhnout do děje. Při jedné misi jsem se snažil dostat velkou kontejnerovou loď k přístavnímu molu pomocí dvou remorkérů. Na první pohled poměrně snadná záležitost, ale při prvním pokusu mě zaskočila setrvačnost kontejnerové lodě a nějaká bárka, která se mi připletla do plavební dráhy. Škody byly značné. Při druhém pokusu to bylo lepší, ale zapomněl jsem na počasí a opět bylo zle. To mě trochu naštvalo. Maximální soustředění a konečně kontejnerovou loď vyvazuji. Ke svému překvapení zjišťuji, že jsem po dvou hodinách pocítil opravdu úlevu a uspokojení.

Ship Simulátor pamatoval i na milovníky historie, kdy se můžete stát kapitánem slavného Titaniku. Příznivci vysokých rychlostí zase přesednou na rychlý motorový člun a můžou se prohánět přístavem. Dost rychle a bezohledně. Opravdové umění budete muset prokázat při obsluze ropné plošiny na rozbouřeném moři. Pokud by se Vám zdály připravené mise příliš jednoduché, můžete si vytvořit vlastní a nebo je plnit společně s kamarádem. Ship Simulátor totiž umožňuje aktivní účast více kapitánů na jedné misi. Stačí stáhnout Ship Simulator Multiplayer server a můžete vyplout v tandemu.

Pravidla soutěže
Soutěž má jednoduchá a jasná pravidla. Stačí když správně odpovíte na pět snadných otázek a svoje odpovědi zašlete pomocí dotazníku. V případě, že svoje odpovědi odešlete vícekrát, bude brán zřetel pouze na ty odpovědi, která budou doručeny jako první. Také neúplné dotazníky nebudou do soutěže zařazeny. Vítězem se stane ten, kdo vyplní dotazník a správně odpoví na pět soutěžních otázek a nakonec bude ze všech správných dotazníků vylosován ten jeho. Soutěž bude ukončena 15.prosince 2008 ve 12:00. Odpovědi doručené po tomto termínu nebudou do soutěže zahrnuty.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Keba Na začátek článku

Autor: Jaroslav Vaškeba (Keba) | Vydáno dne 08. 12. 2008 | 5473 přečtení
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář
Informační e-mailVytisknout článek
Pridat.euWeb -> Soutěž o Ship Simulator 2008
Old MoNaKo - články z roku 2006 a starší
Pozvánky
Nejnovější akce

Termíny dalších akcí najdete v Kalendáři akcí.

Reklama
Nejkomentovanější
Soutěže plachetnic Footy 2019
30. 12. 2018
Počet komentářů: 4

Moravský pohár 2018 v Dolním Žlebu
24. 11. 2018
Počet komentářů: 3

Deník z mistrovství světa lodních maket Naviga sekce NS 2019 v Bánku - 7. díl
24. 07. 2019
Počet komentářů: 2

Deník z mistrovství světa lodních maket Naviga sekce NS 2019 v Bánku - 4. díl
21. 07. 2019
Počet komentářů: 2

Vydejte se na Podzimní Lužiny 2018!
03. 11. 2018
Počet komentářů: 1

Last minute pozvánka na Noční Košík 2019
30. 07. 2019
Počet komentářů: 1

Nejčtenější za rok