Důležité:    DF MoNaKo - diskuze    Chat    Členové    Kalendář akcí    Galerie    Partnerské weby

   Můžete se registrovat!    Ukažte obrázky svých modelů!    Jak napsat článek?    Napište nám   

Kategorie článků
Vyhledávání
Model Club MoNaKo
MC MoNaKo

Otevřené sdružení lodních modelářů nejen z celé ČR...
Modelářský klub MoNaKo


Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

Chat - popovídejte si

Přehledy
Stálé odkazy
RSS

Pokud chcete odebírat naše články přes RSS, do své čtečky RSS kanálů zadejte tuto adresu. Též můžete použít odebírání nových tématpříspěvků z DF.

Vše naráz přímo na plochu svého PC získáte s miniaplikací MoNaKo-Mini:

MoNaKo-Mini

Čtenářské galerie
Bruma - luxusní jachta - 3
stavba modelu ze stavebnice
zobrazení: 699
známka: 0
Zajímavý odkaz
Thingiverse.com

Všem, kteří si pořídili 3D tiskárnu, by se mohla hodit tato stránka, na které naleznou řadu připravených věcí k tisku (a to i z oblasti lodních modelů).

Historie zajímavých odkazů

Partneři

MoNaKo - ikona

Pokud přidáte ikonu MoNaKa na svůj web, na oplátku přidáme odkaz na Vaše stránky mezi naše partnery.

Správa webu a DF

O tyto stránky se stará: MoNaKo Web Team

Návštěvnost
Mapa přístupů
Licence

Licence Creative Commons

Novinky
04.08.2019:

Pohled vedoucího české reprezentační výpravy na mistrovství světa lodních maket NS 2019 Stanislava Jakeše si můžete přečíst v jím sepsané zprávě.


25.07.2019:

Mistrovství světa lodních maket Naviga NS 2019 v Bánku skončilo již v úterý, avšak k výsledkové listině jsme se dostali až dnes.

 

 Archiv novinek


Pell Mel

Vítejte na novém MoNaKu !

Tak a je to tady. Z těch nejroztodivnějších příčin několikrát odkládaná operace se nakonec uskutečnila. Nové MoNaKo je tady. Přiznám se, že staré stránky opouštím poměrně nerad. Původní vzhled a koncepce se prakticky nemusela (nebo nechtěla ?) měnit po celých pět let. Jenže MoNaKo vzalo trochu jiný směr, než byl původně při jeho startu vytýčen a změny jsou prostě již nutné. Jen doufám, že si nové MoNaKo oblíbíte stejně jako to staré.

Po mnoha úvahách hledání a zkoumání jsem se nakonec rozhodl použít osvědčený redakční systém phpRS. Proč právě phpRS ? No je na scéně již dlouhou dobu, existuje pro něj spousta doplňků a je časem prověřené. Netvrdím že je ideální. Takový systém ani snad neexistuje, ale potřebám MoNaKa asi vyhovuje nejvíc.

 

Novému MoNaKu předcházela i výměna MoNaKo-DF. Původní záměr byl, že propojíme tyto dva systémy v jeden portál. Bohužel při realizaci jsme narazili na několik technických problémů a tak tento záměr zůstal zatím neuskutečněn. Ikdyž částěčné a skryté propojení zde existuje.

 

Nyní bude následovat delší období, které bych nazval „nalejvárnou“. V první řadě budou přibývat nové články, ale je taky potřeba převést stálé rubriky do nového kabátu. Zkrátka práce jak na kostele.

 

Nové MoNaKo Vám nabídne celkově lepší přehled a postupně přinese i několik novinek. Třeba registrované čtenáře nebo předplatitele a tím možnost získat přístup k dalším zajímavým materiálům. Naproti tomu některé prvky budou převzaty ze starého (seznam prodejen, fotopodklady a pod.) a některé se zde již neobjeví, jako třeba MiniCars. Nemusíte se ale děsit! O staré MoNaKo ještě dlouhou dobu nepřijdete. To bylo zakonzervováno a je pořád plně funkční. Jen již nebude aktualizováno. Jednotlivé články ze starého MoNaKa ale převádět nebudu, ale možná časem proběhne výběr a ty pak převedeny budou.

 

Popisovat jednotlivé funkce nového MoNaKa nebudu. Myslím, že se zorientujete snadno a rychle. Navíc je většinou znáte z jiných webů. Snad bych jen zmínil, že na „hlavní stránku“ se rychle dostanete kliknutím na záhlaví webu pod kterým jsou rychlé odkazy do MoNaKo-DF. Samozřejmě jsem testoval nové MoNaKo jak pod Internet Explorerem, tak i pod FireFoxem. Zaznamenal jsem drobné grafické rozdíly, ale jinak žádný problém.

 

Doufám, že se Vám bude nové MoNaKo líbit stejně jako to staré a že i nadále zůstanete věrnými čtenáři. Chtěl bych ještě moc poděkovat Antemu a Taurovi, kteří pracovali na MoNaKo-DF a připravili prostředí pro spuštění nového MoNaKa a taky těm, kteří nabídli pomoc s přípravou a další tvorbou tohoto webu.

 

Na začátek článku Keba

Autor: Jaroslav Vaškeba (Keba) | Vydáno dne 28. 12. 2006 | 4464 přečtení
Počet komentářů: 3 | Přidat komentář
Informační e-mailVytisknout článek
Pridat.eu
Zdroj: Keba


Pell Mel -> Vítejte na novém MoNaKu !
Old MoNaKo - články z roku 2006 a starší
Pozvánky
Nejnovější akce

Termíny dalších akcí najdete v Kalendáři akcí.

Reklama
Nejkomentovanější
Soutěže plachetnic Footy 2019
30. 12. 2018
Počet komentářů: 4

Moravský pohár 2018 v Dolním Žlebu
24. 11. 2018
Počet komentářů: 3

Deník z mistrovství světa lodních maket Naviga sekce NS 2019 v Bánku - 7. díl
24. 07. 2019
Počet komentářů: 2

Deník z mistrovství světa lodních maket Naviga sekce NS 2019 v Bánku - 4. díl
21. 07. 2019
Počet komentářů: 2

Vydejte se na Podzimní Lužiny 2018!
03. 11. 2018
Počet komentářů: 1

Last minute pozvánka na Noční Košík 2019
30. 07. 2019
Počet komentářů: 1

Nejčtenější za rok