Startovní listina soutěžního setkání "Zimní Tug Towing v Mostě"
kategorie: lehký TT      
  družstvo soutěžící remorkér kanál e-mail
1 Last Minute Ante Artur 91 ante@dobrman.cz
    Keba Monako I. 89 vaskebaj@seznam.cz
2 Rychlá Rota Pavel Sprinóš I. 50 pavel.ntb@autorolny.cz
    Víťa Monako I. 90  
3 NeJaToD Ivvo Monako I./Springer 53, 59, 81 votava.michal@centrum.cz
    Nex Monako I./Kaštánek synt. alexander.pompos@seznam.cz
4 ? Pavel Jahn WAGGY Duck 81 pavel.jahn@tiscali.cz
           
5 No jo, furt Roman Tyll Waihe 56,53 roman.tyll@seznam.cz
    Marek Tyll Necky 89 roman.tyll@seznam.cz
6 Ondřejník Zdeněk Fojtík Klimek 55,57,82,85,90 zdenek.fojtik@atlas.cz
    Ondřej Fojtík Monako I. 55,57,82,85 zdenek.fojtik@atlas.cz
7 Fógli Vítězslav Krejčí Monako I. 90 vkrejci@gmail.com
    Martin Řehůřek Springer 55 mak@rcfogli.cz
   
           
kategorie: těžký TT      
  družstvo soutěžící remorkér kanál e-mail
1 Last Minute Ante Watergeus 52 ante@dobrman.cz
    Keba Monako II. 81 vaskebaj@seznam.cz
2 Pacifik Ladous Watergeus 58 ladous@gmail.com
    Nojby Watergeus 53/synt. Michal.Neubauer@seznam.cz
3 Bobotým Tomáš Plešek Burondi 53 sultan.bobo@seznam.cz
           
4 Nautilus I. Franta Čáslavský Klimek synt. machovcova@atlas.cz
    Jan Červíček Abeille Flandre 55,85,88,90  
5 LoVe Přema Watergeus 51,56,54 premysl.vesely@tiscali.cz
    Jiří Lorenčík Watergeus 86 lorencik@valbek.cz
6 Nautilus II. Petr Lukeš Kahna 54,57 lukespettp@centrum.cz
           
   
           
kategorie: tlačáky      
  družstvo soutěžící remorkér kanál e-mail
1 Nautilus III. Robert Jurka Tlačný remorkér TR8 58 jurka.robert@centrum.cz
2 ? Jaroslav Jungman TR-568 54 jaroslavjungman@seznam.cz
   
           
kategorie: ponorky      
    soutěžící ponorka kanál e-mail
1 Michal Doležal Sea wolf 50 sabes.dodo@seznam.cz
2 Miroslav  Kostroun TINKA 70 kostroun62@seznam.cz
3 František Karas Sea Wolf, U-IX B synt. l.karasova@praha12.net
4 Michal Černý Tinca, U-16 synt./27MHz michal.cerny@volny.cz
   
           
poznámka: soutěž je započítávána do seriálu TT Cup 2008