Diskuse k článku
Jméno:
E-mail:
Web (i s http://):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
Kód: (12345678)
 
   

Zobrazit příspevky: 1-20   

Mirka a Milan Adamcovi
milanadamec43@seznam.cz
15. 07. 2006, 15:33:25

Náš názor jako maketářů na seriálové soutěže.Jedná se o podniky,které jsou jak po organizační,tak i po finanční stránce těžce zvládnutelné. Stačí si spočítat počet soutěžících. Pravidla,nastavená pro tento rok,opravdu nejsou moc štástná.Pokud se,z jakýchkoli důvodů,nemohu zúčastnit 1.soutěže tak na druhé jezdím bez bodů.Zbývající 3 se dělí čtyřmi. Proč serál jezdit? Dosti drahá zábava vzhledem k nákladům na jednu soutěžní jízdu(minutu). Jinak na to asi pohlížejí naši rozhodčí, kteří mají cestu hrazenu. Pokud je známo, skoro všichni též závodí. Je předpoklad,že podud dělali zkoušky, chtějí tuto činnost vykonávat. Celý den strávený na platu je plně v rukou organizátora soutěže. Nad případným občersvtením by se asi nikdo ani nepozastavil. Jsme opravdu všichni amatéři? Ze zájmu jsme navštívili Tug Towning v Jinolicích I v té krátké chvíli našeho pobytu byla cítit uvolněná a přátelská atmosféra, kde se všichni dobře bavili. Myslíme si,že to je to, co nám na seriálech chybí. Přiznejme si, že filozofie majitelů stavebnic a stavitelů maket je odlišná. U stavebničkářů je na prvním místě otázka:"Kolik jsi najel?"U maketářů je to:"Co stavíš?Kdy vyjedeš? Nemáš něco na....?" Myslíme si, že takové setkání lidí se stejným zaměřením ,vzhledem k počtu maketářů, i s pořádným zajezděním si,by mohlo být zajímavé. Je škoda, že oficiální stránky svazu modelářů žádnou diskuzi neumožňují. Co vy na to?

ladous
dousamodelar@seznam.cz
28. 06. 2006, 23:28:42

Dědek: Já osobně jsem ztraceným majitelem plachetnic. Jednak nemám ambice na nějaké soutěžení, na druhou stranu jsem ještě nevymyslel způsob, jakým vše potřebné naskládat do auta... Nepřítelem číslo jedna je však nedostatek času (a možná i peněz, ale to by se dalo překonat).

Dědek
nikol@sendme.cz
http://rcminisail.wz.cz
27. 06. 2006, 05:52:48

Jelikož jsem na Podroužku nebyl, tak mi unikla skutečnost, změny jízd. Ono se totiž před zahájením seriálu mluvilo o jednotných pravidlech pro celou sezónu. Jak je vidět je to jako v plitice( sliby-chyby). Tak zvané "zlevnění" soutěží platí pouze pro soutěžící z bližšího okolí. Když mám být do 9 na prezentaci a 500 km před sebou, tak si spočítejte v kolik je třeba vstávat , pak odjet soutěž a večer zase 500 domů ve 30 stupních tepla, tak nevím ????? Plně souhlasím s tím, že se vytrácí společenská stránka, a tímto způsobem se nemusíme s někým potkat po celou sezónu.
Jinak jsem rád, že jste změnili názor na soutěžení , alespoň to tak vypadá z Vašich komentářů, jen kdyby jste přesvedčili i majitele plachetnic, kterých ma Monaku není zrovna málo, k účasti.

Jambo
jirka.jambo@seznam.cz
26. 06. 2006, 19:35:35

Já jsem rád že když se sejde správná parta tak jde veškeré závodění stranou.No zkuste fandit svému ¨největšímu¨ soupeři :-))) ani netušíte co to udělá s okolím.A já už se těším až se zase setkáme na dalších závodech.Tak se přijdte podívat a zazávodit si,pokecat no prostě si užít.

Zobrazit příspevky: 1-20