Lužiny - podzimní setkání 2006

8.10.2006

  Lidí se na Lužinách tentokrát moc nesešlo a z těch co tam byli jsem nikoho neznal, maximálně možná od vidění z předchozích akcí. Kromě účasti se akce myslím vyvedla, počasí bylo nádherné a podmínky pro pouštění taktéž.

   Na Lužinách jsem byl se svojí Musashi a jsem rád že se mi ještě podařilo naposled zajezdit před koncem sezóny. V neděli pak ještě v bazénku na Model Hobby a teďka už nejspíš nastane přestávka až zas do jara. Jinak z toho co jsem v sobotu na Lužinách viděl. Nějaká skupinka (vypadalo to na dědu, otce a syna) tam měla tři mini lodičky zhotovené převážně z polystyrenu s pohonem z rozebraného serva.

   Dále byly k vidění asi 2 plachetnice, jeden rybářský člun, jeden rychlík a hlavně jeden kolesový parník, který tam měl nějaký kluk. Loď to byla zajímavá, celodřevěná konstrukce (balza, překližka), strojovna byla kupovaná (ten typ co má ta stavebnice parník Jirka) a jezdilo to celkem slušně. Jediným zádrhelem během akce byla orientace v kanálech. Sice tam byla nějaká tabulka s kolíčky k dispozici, ale kvůli špatně zapsaných frekvencím nebyla vyhovující. Při počtu účastníků však nebyl problém se domluvit. To by bylo asi zhruba vše, snad jsem na nic důležitého nezapomněl.

 

 Petr Plát

 

Fotogalerie

Lužiny - podzimní setkání 2006

Foto Quip

Lužiny

Foto Radek Zigi Zigler

kliknutím na obrázek otevřete obrázkovou galerii