3. klubové setkání v Praze-Braníku u Vltavy

3.5.2006

 

Klub NAMOLO! Jak se říká do třetice všeho dobrého. Zima konečně a definitivně ustala, Vltava se už taky skoro úplně vrátila do normálu a tak jsme se konečně mohli sejít na tradičním místě. Počasí nám opravdu přálo a tak jsme po břehu pobíhali jen v krátkých rukávech.

 

   Dalo by se říci, že se sešla již tradiční sestava, ale nově přišel i Jirka a RomatT přivedl i svého synátora, který představil svůj první výtvor. Báječně jsme si zajezdili, pokecali a pořád se něco dělo. Jirka se svou lodí musel prchat před rozzlobeným labuťákem, Najáda zase ulovila rybáře, který se nakonec sám a dobrovolně přestěhoval jinam , konečně jsme vyložili z Anteho auta poslední díly velkého vleku pro Tug Towing a kolem osmé hodiny jsme se spořádaně rozjeli domů.

 

Jirkova "létající" loď. Po chvilce ježdění se Jirka s Antem pustily do výměny šroubu a výsledek byl ještě o kousek lepší. Nakonec se všichni usneli na tom, že to chce ještě jinej šroub.

Markův hydroglizér. Špatně zatáčel a tak mu nalepili z PET lahve takovou "prodlužku" kormidla, která zasahovala do vody a už to bylo krásně ovladatelný. Napájený je to Lipolkama , které RomanT sehnal z vyřazeného "notebucke".

Najade v plné jízdě.

Ivvo přišel s Monakem I. Protože ještě nemá přilepenou horní kormidelnu, tak ji raději sundal, aby ji nevzal vítr. Monako potřebuje vyměnit lodní šrouby. Tyhle Graupnerácký prostě netáhnou a navíc jsou rychlíkářský. Ono je to těžký, protože sehnat šrouby přímo na krámě je těžký vlastně skoro nemožný.

K tomuto obrázku napíšu hodně málo a přitom vše...

 Nex !

Zbytek obrázků najdete v galerii. Ante jezdil s Arturem, já s Monakem I. RomanT měl svoji plachetnici, ale vít tentokráte nějak nefoukal. Franta přinesl projet Tubrůka.

 

Úplná obrázková galerie

 

Na závěr pro pobavení...udělal jsem jednu "fotku". Takovou co by byla za normálních okolností ihned smazána, ale něco mě na ní zaujalo. No a pak už stačilo domalovat bublinky a je tady pro Vás jednoobrázkový fotokomix.

 

Fotokomix

Keba