Srpek 2005 - třetí setkání

4.8.2005

 

Klub NAMOLO! Krátce o Srpku. Mimořádně krásné počasí se podařilo objednat Markovi. Odpoledne bylo jako z pohádka a modeláři přišli předvést svoje novinky. O těch dnes budu informovat.

 

 

 

Flisak   Jako první je remorkér Flisak, ( foto přidávám ) který si modelář postavil jako svoje první RC. Čistě provedená polomaketa dává tušit, že to bude maketář, který svoji práci neodflinke. Měl problém na vodě, kdy se do elektroniky dostala voda a kamarádi modeláři mu pomáhali na druhé straně rybníku Flisaka dožduchat. Začátky jsou vždy obtížné.

 

Monako I.   Druhá novinka je Monako od Ruji. Také pěkně postavená nemaketa, která se při rychlejší jízdě trochu boří do vody, ale vzhledem k využití pro TT to nebude vadit. Netřeba jezdit rychle ale přesně

 

Vznášedlo   Poprvé jsem viděl na vlastní oči vznášedlo. Zajímavá věcička technicky řešená. Bohužel na uzounké silnici se vznášedlo špatně řídí a neustále bylo pod autem, nebo na druhé straně v trávě. Na večer se přišli podívat kamarádi modeláři s halolety, kteří předváděli překrásné obraty. Zdeněk Petlák dokonce vlečnou z haloltem. Moc pěkné...

 

   Marek přivezl gril a za to mu všichni děkujem. Příští setkání bude zřejmě opět na Srpku, neboť v Brně na Splaviskách je špinavá voda a mnoho rybářů, kteří stejně prd vytáhnou nevědí, že tam ryby nejsou.

 

 

 

 

Ahoj Javor

 

Foto - galerie

Obrázková galerie